Data publikacji:

Dekolt na plecach – pokaż się z innej strony!

Autor: Dominika Muszynska

Dekolt na plecach jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które nie mają odwagi pokazywać biustu lub po prostu nie chcą tego robić, a jednocześnie chcą podkreślić swoją kobiecość. Open back nadaje się na każdą porę roku, ale latem naprawdę można poszaleć, bo na pewno nie zmarzniemy! Pokażemy, że nawet mając dekolt na plecach - biustonosz może wyglądać dobrze.

Sukienka na lato z dekoltem na plecach

Dekolt na plecach najczęściej występuje w eleganckich sukniach, które wybiera się na okazje, kiedy nie wypada nadto się obnażać. Jeśli nie można sobie pozwolić na dekolt z przodu, odkryte nogi, czy ramiona - dekolt w takiej sukience sprawdzi się idealnie. Jest on kobiecy i seksowny, ale jednocześnie tajemniczy. Społeczeństwo nie traktuje takiego dekoltu na równi z tym z przodu. Kobiety wybierające dekolt na plecach wydają się mieć więcej taktu, powagi i klasy. Sukienka z takim dekoltem występuje także w mniej oficjalnych krojach, doskonale sprawdzających się na upalne dni.

[/vc_column_text][vc_single_image image="32440" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(źródło: ptakmoda.com)

Jaki stanik?

Ten rodzaj wycięcia bywa problematyczny dla pań z większym biustem. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami małego biustu możemy obejść się bez biustonosza. Panie hojniej obdarowane przez naturę też nie muszą się niczym martwić. Oto mały poradnik: dekolt na plecach - biustonosz idealny.

Stanik z tasiemkami/ stanik z koronką - na mniej oficjalne okazje

Przez ostatni rok można zauważyć, że nie jest wstydem pokazywanie tasiemek od stanika. Wręcz przeciwnie - projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wzorów. Tasiemki są zazwyczaj czarne lub białe, by były widoczne na skórze, ale i eleganckie. Stanik z tasiemkami wymyślnie upiętymi na plecach na pewno wzbudzi zainteresowanie. Pamiętajmy, by dopasować go do okazji. Jeśli lubimy subtelniejszą bieliznę - wybierzmy zamiast tasiemek koronkę lub połączmy je!

ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE 

Biustonosz niewidzialny

Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak! Wybierz stanik zapinany poniżej dekoltu. Zazwyczaj biustonosze takie dostosowane są także do głębokich wycięć z przodu, dzięki czemu na pewno zakup nie będzie zalegał na dnie szafy. Taki biustonosz to opcja bardzo komfortowa - będziesz pewna, że wszystko znajduje się na właściwym miejscu.

Dominika Muszyńska