Data publikacji:

Funkcjonalne akcesoria – w szafie, garderobie, kosmetyczce

Autor: Kasia

My, kobiety uwielbiamy przydatne przedmioty, bo wiemy, że zawsze może pojawić się coś niespodziewanego. Czasami niewielki gadżet potrafi uratować nas z opresji. Podpowiadamy, co warto mieć zawsze pod ręką w szafie lub w kosmetyczce?

Prezentujemy akcesoria, które obowiązkowo powinny znaleźć się w szafie lub na toaletce.

Szafa

Nasze zamiłowanie do zakupów najczęściej odbija się w upchniętych i ściśniętych ubraniach. Koniecznie zaopatrzmy się w kolekcję wieszaków tak, aby je posegregować oraz możliwie najrozsądniej powiesić w szafie. Obok tych klasycznych doskonałe będą też te dedykowane, np. na spodnie lub spódnice. Na drążku obok wieszaków umieszczamy woreczek z przyjemnym aromatem oraz preparat na mole. W dużych szufladach przyda się specjalny segregator na skarpetki i bieliznę.

Dobrze zaplanowana szafa i posegregowane ubrania to pół sukcesu w codziennym wyborze garderoby. Zdjęcie doskonale to obrazuje. Fot. graceofautumn.blogspot.com

Garderoba

Zawsze pod ręka musimy mieć rolkę do czyszczenia ubrań, bo nie ma nic gorszego od białych pyłków na czarnych spodniach lub spódnicy. Ponadto przyda nam się golarka do swetrów i płaszczy, a także nie zapomnijmy o małym zestawie igieł oraz nici. Jeśli w garderobie znajdziemy dużo ubrań w kolorze czarnym i wszystkie z nich darzymy wielkim sentymentem zaopatrzmy się w farby do kolorowania ubrań. Pomogą nam zachować intensywną czerń na dłużej. Nie zapomnij o łyżce do butów – ona naprawdę zapobiega zaginaniu się obuwia i ułatwia jego wkładanie.

Kosmetyczka

Kilka akcesoriów w kosmetyczce z pewnością ułatwi nam życie. Temperówka, zalotka, biała kredka do paznokci czy drewniane patyczki do odsuwania skórek to podstawa. Zawsze miejmy alarmowe plastry na odciski i opryszczkę. Z pewnością przyda nam się też opaska, aby zebrać i ochronić włosy przed poranną lub wieczorną toaletą oraz te na oczy, ułatwiające zasypianie.

Szeroki wybór opasek do włosów znajdziesz TUTAJ.