Data publikacji:

Jak dobrać puchówkę do sylwetki?

Autor: Paulina

Za oknem listopadowa plucha przypomina, że nadchodzi sezon zimowy. Jeżeli idzie o okrycie wierzchnie, o tej porze roku królują kurtki puchowe. Skorzystaj z naszych rad, jak dobrać odpowiednią puchówkę do typu swojej sylwetki.

Pamiętaj, przy doborze kurtki sprawdź materiał, z jakiego została wykonana. Zimowa kurtka ma sprawić byś czuła się dobrze i komfortowe oraz zapewnić ochronę przed zimnem.

Jabłko

Na grafice: 1. Kurtka puchowa Marc O'Polo, 1189 zł

Wybierz stonowane kolory, a pasek zamień na kurtkę z wyraźnie zaznaczoną talią, którą podkreśli odpowiednie szycie. Unikaj także okryć dłuższych. Kurtka poniżej linii ud sprawi, że nie będziesz wyglądać jak jabłuszko ze snów. Najnowsze trendy sprzyjają twojej figurze - asymetryczny zamek został stworzony właśnie dla Ciebie.

Marchewka

Na grafice: 1. Płaszcz DaWanda, 1645 zł

Wybór ubrania to dla Ciebie wyzwanie, ale szanuj swoje atuty. Możesz nosić długie kurtko-płaszczyki, które docenisz szczególnie zimą. Dla równowagi nie wybieraj fasonów z zaznaczoną talią, nawet kieszenie niech pozostaną niewidoczne.

Gruszka

Na grafice: 1. Kurtka puchowa Catarina, 139,90 zł

Tak, kurtkę puchową naprawdę mogą nosić panie o figurze gruszki. Ważne jest zaznaczenie talii. Bez tego szerokie biodra optycznie zdominują sylwetkę. Uroku dodaje fason z futerkiem, który przeniesie ciężar spojrzenia na górę sylwetki. Jeśli lubisz wyzwania, dobierz do kurtki ciekawy kołnierz, który podkreśli piękne ramiona.

Klepsydra

Na grafice: 1. Kurtka Go-Start, 149,90 zł

Panie z figurą klepsydry mają mnóstwo problemów. Ale nie z doborem ubrań, tylko z chmarą zazdrosnych kobiet. Czy ktoś jeszcze nie słyszał, że typ klepsydry jest najbardziej pożądany? Kobiety o tym typie figury mogą tylko podkreślać, podkreślać i jeszcze raz podkreślać swoje atuty. Wybierzcie kurtkę z paskiem, okalającą biodra i w ciekawym kolorze.