Data publikacji:

KOSZULKI Z NAPISAMI – wyraź się bez słów!

Autor: Ewelina Kowaluk

Myślałyście kiedyś o tym, jak kilka słów potrafi czasem dobitnie podsumować osobowość, hobby albo stan umysłu? Jeśli nie, to pomyśleli o tym za Was twórcy odzieży handmade z oryginalnymi napisami ;)

Miłość do zwierząt, świetne DNA czy trudny charakterek - wszystko to można wyrazić sięgając po odpowiednią koszulkę. Przygotowałam dla Was przegląd T-shirtów, które nie tylko są wygodne, ale też zwalniają z obowiązku odzywania się do kogokolwiek:

Koszulki tej firmy urzekły mnie najbardziej. Kot? Pies? Nieważne! Ważne, że kocha bezwarunkowo. Design retro sprawdzi się świetnie w stylizacjach vintage.

Cena: 60,00 zł

A oto opcja dla prawdziwie charakternych kobiet... i nie tylko. Jeżeli znajdziecie swój IDEAŁ, zawsze można mu taką koszulkę sprezentować. Czarny napis na białym T-shircie - klasyka! No i,(jak widać) świetnie podkreśla tatuaże.

Cena: 89,90 zł

Na piersi wypisane możemy mieć również wszelkie możliwe prośby, groźby i wymówki. W przyjemnej dla oka graficznej formie śmiało prezentujemy w ten sposób swoje poczucie humoru i manifestujemy samoakceptację. Tak trzymać!

Cena: 49,99 zł

Gdybyście miały wybrać jeden najlepiej podsumowujący Was napis - co by to było? ;)