Data publikacji:

Kurtka dżinsowa - inspiracje na weekend!

Autor: Dominika Muszynska

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dopiero kończy się jeden weekend, ale może już planujesz kolejny? Wyjeżdżasz i nie wiesz co ze sobą zabrać? Zainspiruj się! Zabierz koniecznie kurtkę dżinsową, która uratuje Cię w każdej sytuacji. Jest wygodna, wieczorem da ciepło, a w plenerze może posłużyć za koc. Nie zapomnij jej na swoje letnie podróże![vc_row][vc_column][vc_single_image image="32899" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(źródło: stocksnack.io, autor: Anthony Ginsbrook)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Postaw na minimalizm!

Kurtka dżinsowa sprawdzi się doskonale do każdej nieformalnej stylizacji. Strzałem w dziesiątkę jest wybór tego właśnie okrycia na wakacje. Jeśli zdecydujesz się na kolorową koszulkę we wzory oraz kolorowe spodnie - klasyczna katana zrównoważy twój look i doda klasy. Jeśli postawisz na ubrania w stonowanych barwach - kurtka może dodać koloru - jasny błękit świetnie sprawdzi się do szarości i czerni, ciemny granat doskonale sprawdzi się do beżu i innych ciepłych barw oraz do białego, z którym będzie stanowić kontrast.[vc_row][vc_column][vc_single_image image="32908" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

( żródło: stocksnack.io, autork: Brooke Cegle)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Stwórz jednokolorową stylizację i ożyw ją dżinsową kurtką!

Jeśli uwielbiasz styl boho na pewno masz już idealną dżinsową kurtkę w swojej szafie, jeśli jednak trend ten podoba ci się od niedawna, pamiętaj, że możesz wybrać katanę w różnych kolorach i krojach - wbrew pozorom nie jest to jedynie nudne okrycie. Najlepszym kolorem jest granatowy! Dlaczego? Wyszczupla on figurę optycznie podobnie do koloru czarnego, ale nie podkreśla tak jak czerń - konturów sylwetki.

[vc_row][vc_column][vc_single_image image="32902" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(żródło: stocksnack.io, autor: Brooke Cegle)

[/vc_column_text][vc_column_text]

Gdy za gorąco - kurtka na biodra!

Zazwyczaj, gdy wychodzi słońce instynktownie ściągamy kurtki i przewieszamy je przez ramiona lub wiążemy na biodrach. Katana na biodrach może spełniać też funkcję świetnego dodatku! Doda stylizacji pazura. Jeśli chcesz podkreślić biodra lub dodać im kobiecych kształtów - skup na nich uwagę, właśnie tak zakładając dżinsową kurtkę![vc_row][vc_column][vc_single_image image="32905" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(żródło: stocksnack.io, autor: Benjamin Voros)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Mała zmiana? - inspiracje - jak dać nowe życie starej kurtce

Katana nigdy ci się nie znudzi. Jeśli zechcesz, łatwo możesz w niej coś zmienić. Oto, co możesz z nią zrobić:

- Kup naszywki i przyszyj bądź przyklej. Jeśli nie znasz się na szyciu, możesz wybrać naszywki, do których przymocowania wystarczy gorące żelazko. Przy zakupie zwróć uwagę na to, w jaki sposób mocuje się ozdobę do ubrania.

- Przyszyj frędzle! To element, który bardzo łatwo wykonać. Wystarczy Ci kawalek tekturki i włóczka. W internecie bez problemu odnajdziesz filmiki, które pomogą wykonać ten super dodatek.

- Przyszyj na plecach materiał - najczęściej spotykane są kwiatowe wzory bądź napisy. Możesz też zaszaleć i przyszyć np. futerko lub skórę.

- Napisz coś lub namaluj! Tu przydadzą się farby do materiału i szablon.

- Wbij ćwieki lub ozdób agrafkami! Wówczas kurtka dżinsowa charakterem zbliży się do rockowej ramoneski. Do agrafek możesz przyczepić cienkie łańcuszki bądź koraliki.

Jeśli zdecydujesz się na odmianę swojej kurtki, napisz w komentarzu, jak poszło!

Dominika Muszyńska