Data modyfikacji:

Modne zegarki na cienkiej bransolecie

Autor: Patrycja Bzdziuch

Zegarki na bransolecie, które do niedawna były reliktem przeszłości. Powróciły do łask w nieco zmienionej formie. Tak lubiana przez mężczyzn, chyba nigdy nie cieszyła się sympatią pań. Od bransolety wolimy przecież te na materiałowym lub skórzanym pasku. Wszystko zmienia się w tym roku wraz z najnowszą kolekcją zegarków na cienkiej, delikatnej bransolecie.

Co charakterystyczne, materiał z jakiego wykonany jest pasek, koresponduje z kolorem tarczy. Damskie akcesoria i biżuterię wyróżnia to, że gama kolorystyczna jest naprawdę duża. Oprócz klasycznych złotych i srebrnych zegarków, znajdziemy całe mnóstwo tych w kolorze różowego złota, odcieniach czerni czy czerwieni.

Zegarki na cienkiej bransolecie to alternatywa dla skórzanych pasków czy innych materiałów. Podkreślą każdą stylizację w subtelny, nienachalny, ale efektowny sposób. Pokochają je miłośniczki stylu glamour oraz minimalistycznej elegancji, jak również panie ceniące klasykę. Bo skąd wzięła się inspiracja na cienkie bransolety do zegarków? Właśnie z tych, które znamy od lat - przybrały tylko nieco inną, nowocześniejszą formę.

Dajcie znać co o nich myślicie i który model podoba Wam się najbardziej.