Data modyfikacji:

Wszystkie wydarzenia online w jednym miejscu!

Wszystkie wydarzenia online w jednym miejscu dzięki platformie eBilet.pl. Największa bileteria w Polsce spełnia oczekiwania fanów dobrej rozrywki i stworzyła miejsce wirtualnych spotkań dostarczając emocje „live” bez wychodzenia z domu. Tworząc tym samym realną konkurencję dla największych portali VOD.

nowe terminy

O tym, że warto korzystać z oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest eBilet.pl przekonało się już wielu klientów. Na stronie regularnie pojawiają się koncerty polskich i zagranicznych artystów. Nie ominą nas najważniejsze imprezy.

W serwisie szybko i bezpiecznie zakupimy bilety na wymarzone koncerty, czy ulubione kabarety najlepszych polskich artystów. Serwis od lat pozostaje liderem na rynku, zapewnia przy tym rozrywkę na najwyższym poziomie.

Strona oferuje dogodną zmianę terminu wydarzenia, w którym chcemy wziąć udział. Można dokonać zwrotu biletu lub zachować go na nowy termin. Zdecydowanie polecamy wybrać drugi wariant, który będzie przy okazji wsparciem dla wielu podmiotów odpowiedzialnych za przygotowanie konkretnego wydarzenia.

Serwis eBilet.pl to bilety na koncerty ulubionych artystów, zespołów, wydarzenia sportowe i kulturalne. Na stronie znajdziemy nowe terminy koncertów chociażby światowej sławy włoskiego tenora Andrei Bocellego, Deep Purple, Aerosmith, czy Celine Dion. Możemy również zaplanować swój udział w największych i pełnych gwiazd festiwalach, jak Orange Warsaw Festival, Open’er Festival, Audioriver, czy Charlotta Rock Festival. W ofercie eBilet.pl w związku z pandemią koronawirusa zaplanowano przeniesienie terminu koncertów, m.in. „10 tenorów”, czy Agnieszki Chylińskiej, która w tym roku świętuje 25 lat na scenie. Terminy innych wydarzeń można znaleźć na ebilet.pl, w zakładce „Zmiany w imprezach”.

Jeśli chcemy pozostać w domu, nie musimy rezygnować z koncertów, muzyki na żywo, czy innych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Można wziąć w nich udział online. To np. pełne emocji imprezy sportowe. Na 11 lipca zaplanowano galę KSW 53, która będzie dostępna w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Więcej informacji na ebilet.pl i na kanale YouTube ebilet.

Dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać wieczory w teatrze przygotowano bogaty repertuar. Na ebilet.pl można zakupić bilet np. na przedstawienie „Upiór w kuchni”, którego premiera odbędzie się w Teatrze Kamienica. Polecamy także legendarny musical „Metro”, który jest wizytówką repertuaru Studia Buffo.

Z serwisu ebilet.pl zadowoleni będą również fani motoryzacji. W zakładce „Biznes” możemy kupić bilety na cykliczne targi motoryzacyjne. Dla najmłodszych w ofercie przygotowano bajkowe przedstawienia, które sprawią maluchom dużo radości i rozwiną ich wyobraźnię.

W obecnym czasie dobrym rozwiązaniem jest opcja zakupu „Biletu otwartego”, który możemy także uzyskać poprzez serwis biletowy. Można go wykorzystać jako prezent na najlepszą okazję i na każde wydarzenie. Voucher można wymienić na bilety do kina, najlepsze koncerty, fantastyczne spektakle, niezapomniane widowiska, emocjonujące imprezy sportowe i wiele więcej. Bilet ważny jest przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń i zmian terminu znajdziemy na stronie www.ebilet.pl