Data publikacji:

Piżama jednorożec na jesienny wieczór? Do tego koc, herbata i książka!

Autor: Dominika Muszynska

Piżama jednorożec dla dużych dziewczynek!

Jednorożce nie tylko na piżamie jednoczęściowej!

Znajdź wygodną piżamę onesie!

Piżama onesie nie musi stanowić kostiumu, w którym trudno będzie spać (choć odstające elementy stroju nie zawsze są niewygodne). Może być ona najlepszą przyjaciółką na jesień i zimę! Jeśli pragniesz znaleźć tę idealną zwróć uwagę nie tylko na jej wzór, ale i na materiał z jakiego została wykonana. Dodatkowo -zauważ, że wiele piżam jednoczęściowych ma tylko jeden rozmiar, dlatego przed zakupem najlepiej dokładnie sprawdzić wymiary. Znalazłam dla Ciebie kilka wzorów!

Modne gwiazdki

Pierwsza z moich propozycji to piżama jednoczęściowa w uniwersalnym szarym kolorze w gwiazdki. Jest on wykonany w osiemdziesięciu procentach z bawełny, dzięki czemu będzie Ci w nim ciepło. Ma on kaptur, a rękawki i nogawki zakończone są elastycznymi ściągaczami. Możesz ubrać do niego swoje ulubione grube skarpetki i kapcie. Sprawdzi się jako zamiennik domowego dresu. Ma dwie wygodne kieszonki, które przydadzą się raczej w ciągu dnia niż podczas snu. Dostępny jest w kilku rozmiarach, jeżeli planujesz więc nosić go np. na cieńką piżamę - nie zapomnij wybrać rozmiaru większego, niż standardowo nosisz.

Opcja na Halloween

Druga z propozycji to piżama jednoczęściowa przypominająca szkielet. Świetnie sprawdzi się nie tylko do spania, ale i jako strój na halloween. Jeżeli planujesz ubrać ją na imprezę w pomieszczeniu - pamiętaj, że może być Ci w niej gorąco. Aby nie było konieczności "gotowania się" w tak ciepłym kostiumie, ubierz pod spód prosty t-shirt, np. czarny na cienkich ramiączkach. Będziesz mogła wówczas odpiąć onesie lub nawet zdjąć je do połowy. Jeżeli zaś planujesz zbierać cukierki, sprawdź wcześniej pogodę! Warto wówczas wybrać kombinezon większego rozmiaru, by móc pod spód ubrać ciepłą bieliznę i np. bluzę.

Typowo do spania

Zamiast piżamy jednoczęściowej, ciepła klasyka!

Być może piżamy onesie Cię nie przekonują? Nic na siłę! To tylko jedna z propozycji na wygodne i ciepłe wieczory. Zawsze możesz wybrać coś, co jest prostym i znanym od lat rozwiązaniem - piżamę dwuczęściową. Powyżej wybrałam dla Ciebie kilka modeli, wykonanych z miękkich materiałów zapewniających komfort.

Dominika Muszyńska