Data modyfikacji:

Plejada gwiazd podczas Open’er Festival!

Twenty One Pilots, The Chemical Brothers, ASAP Rocky, FKA Twigs, Martin Garrix, Thom Yorke Tomorrow's Modern Boxes, Yungblud, Michael Kiwanuka oraz Seasick Steve to tylko niektóre gwiazdy, które wystąpią podczas Open’er Festival 2021. Wszystkie nowe ogłoszenia można śledzić na stronie eBilet.pl!

opener festival 2021

Open'er Festival 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo. Tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów! Open'er Festival 2021 bilety już na eBilet.pl.

Znamy ceny biletów!

Bilety na najważniejszy festiwal muzyczny w Polsce można zamawiać poprzez portal eBilet.pl. Za karnet czterodniowy zapłacimy 649 PLN, natomiast jeśli podczas imprezy będziemy chcieli przenocować na polu namiotowym, to koszt takiej wejściówki to 749 PLN. Bilety jednodniowe na Open’er Festival 2021 zostały wycenione na poziomie 315 PLN. Dla wszystkich fanów festiwalowych emocji przygotowano specjalny pakiet! Karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open’er Festival w cenie 1035 PLN!

Twenty One Pilots headlinerem!

Duet, który tworzą Tyler Joseph oraz Josh Dun rozpala do czerwoności! Hit tej grupy czyli utwór Stressed Out obejrzało już 2 miliardy osób na całym świecie! Twenty One Pilots w Polsce występowali już kilkakrotnie, a ich koncerty cieszyły się ogromną popularnością. Koncerty Twenty One Pilots do tej pory odbyły się w warszawskim Torwarze (3 listopada 2016 ) oraz w łódzkiej Atlas Arenie (15 lutego 2019). Najbliższy koncert Twenty One Pilots będzie miał miejsce podczas Open'er Festival 2021.

Do trzech razy sztuka!

A$AP Rocky dołącza do składu Open’er Festival 2021. Raper w 2011 roku wydał pierwszy solowy singel „Peso”, który już po kilku tygodniach można było usłyszeć w wielkich rozgłośniach radiowych. Gdy wydał pierwszy teledysk do utworu „Purple Swag” zainteresowały się nim znane wytwórnie muzyczne, czego finałem był wydanie debiutanckiego krążka i kontrakt płytowy. Jego dzieło, „Testing”, określane jest przez znawców jako jeden z najważniejszych rapowych płyt ubiegłego roku. Album mianowany jest opinią wybitnie dojrzałego i doskonale przemyślanego. Dziś raper jest na szczycie najpopularniejszych amerykańskich artystów.

Open'er Festival 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo. Bilety na eBilet.pl

Tekst: materiały prasowe