Data publikacji:

Reebok - buty do crossfitu!

Autor: Dominika Muszynska

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jesteś studentem prawa i uprawiasz crossfit? To super, ale jeśli studiujesz coś innego - nie odmawiaj sobie tego rozwijającego sportu! Crossfit to nie tylko pasja typowego Karola, możesz być kim chcesz, ale nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że przez chwilę stało się to obiektem żartów. Zapoznaj się z tą ciekawą dyscypliną i już dziś zaplanuj treningi! Wcześniej jednak pomyśl o stroju i przede wszystkim o wygodnych butach. Reebok stworzył całą linię butów przeznaczonych do takich właśnie ćwiczeń! Sprawdź je! Do tego świetne legginsy marki Reebok, koszulka mówiąca o tym, co robisz i na siłownię![vc_row][vc_column][vc_single_image image="34528" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(źródło: stocksnap.io, autor: Matheus Ferrero)

Reebok - buty idealne na trening!

Crossfit jest ostatnio bardzo popularny, być może dlatego, że jest nie tylko świetnym treningiem siłowym, ale i poprawia naszą kondycję. Wzrasta nasza siła, mięśnie a przy tym wymagania dotyczące tego modnego sportu. Wybierając się na treningi chcemy być także modnie ubrani. To zapewnia nam kolekcja Reebok CrossFit, w skład której wchodzą między innymi buty, legginsy, spodenki i koszulki. Ubrania i buty są nie tylko designersie, ale i wygodne, byśmy mogli cieszyć się każdym treningiem. Sięgnij po nowe rekordy życiowe nie przemęczając przy tym swoich nóg!

Dlaczego buty do crossfitu muszą być idealne?

Buty na siłownię zazwyczaj pomagają nam wybrać osoby pracujące w sklepie, które nie zawsze mają pełną wiedzę o produkcie oraz o tym, co na tej siłowni chcemy robić. Jeśli wybieramy się na crossfit ważne, by nasze buty dawały nam swobodę ruchów i szybko dopasowywały się do układu stopy. Sięgnij po nowe rekordy życiowe nie przemęczając przy tym swoich nóg! Powinny też mieć przewiewną i trwałą podszewkę, która nie pozwoli na to, by noga się nadmiernie pociła. To co różni buty do crossfitu od zwykłych butów na siłownię to ich podeszwa, która musi mieć wysoką przyczepność - powinna sprawdzić się zarówno na parkiecie, murawie, piachu czy linie. Nie możemy sobie pozwolić na to, by but był niestabilny i nietrwały, dlatego istotny jest materiał z jakiego go wykonano. Jeśli chcemy podnosić ciężary, warto zorientować się, czy w naszych butach pod piętą jest specjalne wzmocnienie. To wszystko odnajdziemy u marki Reebok - buty, które proponują są skierowane do osób trenujących właśnie w ten sposób. Modele butów, jakie mamy do wyboru to np. Nano 7, Nano 7 Wave, Ros Workout TR 2.0, CrossFit Nano Pump 3.0, Legacy Lifter, Lifter PR, Grace i wiele innych. Bez problemu znajdziemy także buty w naszym ulubionym kolorze, które dopasujemy do całego stroju. Niemalże każde buty tej firmy, wybierane przez osoby trenujące crossfit są dobrze przez nie oceniane i pozytywnie komentowane. To inwestycja nie tylko w wygodę, ale i w siebie.

[vc_row][vc_column][vc_single_image image="34525" img_size="large" alignment="center"][vc_column_text]

(źródło: stocksnap.io, autor: Han Vi Pham Thi)

(źródło: stocksnap.io, autor: Alexandre Vanier)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Buty do crossfitu wybrane, co jeszcze?

Potrzebny T-shirt Reebok - buty to nie wszystko!

Tutaj nie masz czasu na przerwę nie zatrzymasz się, by poprawić skręcające się rękawki, czy zbyt luźną koszulkę - wszystko musi być idealne. Dlatego zwróć uwagę na odpowiedni dobór T-shirtu. Powinien on być dopasowany do ciała, ale jednocześnie nie krępujący ruchów. Tak jak przy wyborze legginsów, istotna jest tkanina, która nie będzie zatrzymywać potu. Do tego napisy, które nie tylko przypominają po co tu jesteś, ale i motywują.

Dominika Muszyńska