Data publikacji:

Stylizacja imprezowa: Pastel z pazurem

Autor: Kasia Szulik

Połączenie delikatnego tiulu oraz zadziornej skóry to świetny pomysł na stylizację imprezową, która z pewnością przyciągnie wszystkie spojrzenia.

Stylizacja imprezowa powstała na bazie ubrań z dwóch estetycznych biegunów, czyli zwiewnej, półprzezroczystej spódnicy oraz krótkiej, skórzanej ramoneski z bogato zdobionymi klapami. Długa spódnica dodatkowo jest warstwowa – na wierzch beżowej mini naszyto warstwy lejącego tiulu, a całość w talii łączy pasek z karmelowej skóry.

Ciekawy kontrast z delikatna barwą i fakturą spódnicy tworzy skórzana kurtka w rockowym klimacie. Krój klasycznej ramoneski urozmaicają aplikacje na klapach. Zamiast nitów czy ćwieków naszyto na nie perełki, charmsy i zawieszki w kolorach pereł, miedzi i różowego złota. Kurtka ma rękawy sięgające polowy przedramion, dzięki czemu optycznie wyszczupla sylwetkę i kończy się dokładnie na poziomie talii, co równoważy proporcje i pozwala dobrze wyeksponować spódnicę.

Do takiego zestawu dobraliśmy prosty, biały top, który nie walczy o uwagę z kolorami podstawowymi. Wzrok stylizacji przyciągają również delikatne sandałki w kolorze nude, wykończone przezroczystą siateczką i rockowymi nitami. Stylizacja imprezowa nie byłaby kompletna bez biżuterii, więc jako jej uzupełnienie proponujemy długie kolczyki w kolorze starego złota. Podręczne drobiazgi pomieści niewielka, lakierowana torebka, noszona na złotym łańcuszku.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie elementy wchodzące w skład stylizacji razem z linkami do stron, na których można je kupić.