Data modyfikacji:

Triki, które powinna znać każda dziewczyna

Autor: Natalia

Życie współczesnej kobiety nie zawszy bywa usłane różami. Tempo jest coraz szybsze, a my mamy coraz więcej obowiązków. Codzienność nie jest prosta, ale można ją sobie nieco ułatwić. Przedstawiamy triki, które z pewnością Wam w tym pomogą.

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z rozsuwającym się suwakiem lub jak samodzielnie zapiąć bransoletkę? Zajrzyj poniżej i zobacz, jak w prosty sposób możesz ułatwić sobie codzienne życie.

Brzydki zapach z butów

Problem brzydkiego zapachu z butów jest bardzo krępujący. Pojawia się zwłaszcza kiedy na dworze robi się cieplej i zaczynamy chodzić bez skarpetek. Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem? Soda spożywcza wsypana do materiałowych woreczków i zostawiona na noc w butach zabije bakterie i pomoże zniwelować kłopot. Podobnie działającym sposobem mogą okazać się wkładane na noc torebki herbaty.

Łatwy sposób na odróżnienie kluczy

Problemem, z jakim boryka się większość ludzi to odróżnienie kluczy. Jeśli chcesz to sobie ułatwić, możesz oznaczyć je odmiennymi kolorami. Wybierz lakiery do paznokci w różnych kolorach i zaznacz nimi poszczególne klucze. Z pewnością pomoże Ci to przyśpieszyć proces otwierania drzwi.

Idealne kreski na powiece

Wiele kobiet rezygnuje z uwodzicielskich kresek z uwagi na problem z narysowaniem idealnej linii. Jeśli i Ty masz kłopot z poprowadzeniem perfekcyjnej linii, pomóż sobie kawałkiem taśmy. Dzięki niej zrobienie kociego oka powinno być o wiele łatwiejsze.

Jeśli taśma w Twoim przypadku nie zadziałała, możesz spróbować sposobu z łyżką. Przykładamy ją do dolnej powieki wypukłą stroną i prowadzimy linię wzdłuż jej krawędzi.

Nowe buty bez obtarć

Nowe buty mają w sobie niezwykłe piękno i magię. Bywa jednak i tak, że powodują bolesne odciski i obtarcia. Chciałabyś temu zapobiec? Włóż grube skarpety i załóż na nie nowe obuwie. Użyj suszarki i skieruj gorące powietrze na buty. Po kilkunastu minutach powinno być o wiele wygodniej.

Samodzielne zakładanie bransoletki

Zakładanie bransoletki bez niczyjej pomocy bywa kłopotliwe. Kiedy już uda nam się złapać obie części, w ostatnim momencie jedna z nich ucieka i wracamy do początku. Zapinanie będzie dużo łatwiejsze, jeśli pomożesz sobie wygiętym spinaczem do papieru lub kawałkiem klejącej taśmy.

Chwyć końce bransoletki spinaczem lub przyklej jeden z nich do skóry taśmą klejącą.

Poplątane kable w torebce

Słuchawki, ładowarki i inne kable mają to do siebie, że pozostawione same sobie bardzo szybko się plączą. Żmudnego rozplątywania unikniesz używając spinek do włosów typu żabki. Zawiń kabel i zepnij go żabką, a już nigdy nie będziesz denerwować się ich rozplątywaniem.

Rozsuwający się zamek w spodniach

Masz problem z rozsuwającym się zamkiem w spodniach? Jest na to rada. Na koniec suwaka zaczep kółko od breloczka, a po zasunięciu spodni zaczep je na guziku.

Zakładanie spodni z pomalowanymi paznokciami

Kobieta z pomalowanymi paznokciami to kobieta bezbronna. Chcesz się dowiedzieć, jak założyć spodnie, gdy Twój manicure jeszcze nie wysechł? Zobacz, jaki sposób znalazł na to jeden z… mężczyzn.

/watch?v=ZwfLgXJpQd0

Jeśli nie chcesz ryzykować podarciem ulubionych spodni, możesz przyspieszyć proces wysychania specjalnym środkiem. Wysuszacze do lakieru znajdziesz TUTAJ.