Data publikacji:

CENEO Visual Search pomoże ci znaleźć ubrania i dodatki, o których marzysz

Która z kobiet choć raz nie zamarzyła o kreacji wprost z czerwonego dywanu lub popularnego pokazu mody? Choć dostępność i ceny takich skarbów sprawiają, że są praktycznie nie do zdobycia, wtyczka Visual Search pomoże ci znaleźć produkty łudząco do nich podobne. A do tego – przyjazne dla twojej kieszeni!

Czym jest Visual Search?

CENEO Visual Search to wtyczka, która pomoże ci znaleźć produkty w serwisie Ceneo.pl, podobne do tych, które wyszczególnisz na praktycznie dowolnej fotografii znalezionej w sieci. Dzięki temu narzędziu bez problemu będziesz mógł wzorować swoją garderobę na stylu gwiazd, a twoje mieszkanie zapełni się modnymi meblami oraz sprzętami podobnymi do tych, które znajdziesz w najmodniejszych katalogach.

Jak działa Visual Search?

W praktyce, wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę CENEO Visual Search, a ona zrobi wszystko za ciebie. Twoje zadanie ogranicza się do wskazania interesującego cię produktu.

  1. Umieść kursor nad obrazkiem, na którym znajduje się interesujący cię produkt.
  2. Wykadruj zdjęcie tak, by produkt znalazł się w widocznej części podglądu.
  3. Kliknij na ikonkę lupy – zostaniesz przekserowany do serwisu Ceneo.pl, gdzie czekają na ciebie przedmioty podobne do tego, którego szukałeś.

Komu przyda się CENEO Visual Search?

Nasza nowa wtyczka to idealne rozwiązanie praktycznie dla każdego, kto kocha zakupy w sieci. Visual Search to spore ułatwienie w poszukiwaniu produktów, które wpadły ci w oko, lecz nie zapamiętałeś ich dokładnej nazwy. A może szukasz tańszego zamiennika przedmiotu, który jest dość drogi? Visual Search zaproponuje ci produkty, które nie odbiegają daleko wyglądem od tego upragnionego – mogą za to cechować się atrakcyjniejszą ceną.

Zawsze modna z CENEO Visual Search

Wtyczka Visual Search, pomoże ci znaleźć ubrania i dodatki, o których marzyłaś, przypatrując się zdjęciom modelek i gwiazd.
Podążanie za modą nie zawsze jest proste – ciągłe nowości wymagają znajomości kolejnych nazw fasonów. CENEO Visual Search może okazać się zbawienne dla zapominalskich, którzy chcą pozostawać na bieżąco z trendami. Jeśli przykładowo zapomnisz, że te modne kolczyki są ozdobione chwostami, wystarczy, że zlecisz ich poszukiwanie naszej wtyczce.
Wiosną i latem, jak bumerang powróci moda na różne kapelusze. Każdy z fasonów ma własną nazwę – nie jest łatwo spamiętać je wszystkie. Jak znaleźć w sieci model, który wpadł ci w oko? To proste: znajdź zdjęcie i użyj wtyczki Visual Search.

Z Visual Search, poszukiwanie ubrań i dodatków będzie o wiele prostsze. Już dziś wypróbuj intuicyjną wtyczkę i uzupełnij garderobę o wymarzoną odzież i dodatki!

Autorka: Joanna Stanuch