Data publikacji:

Coco Club Chanel – razem z nami zobacz te wnętrza i stylizacje gwiazd będących na otwarciu!

Autor: Klaudia Borycka

12 listopada w Nowym Jorku na słynnym SoHO dom mody Chanel otworzył na jeden dzień klub przeznaczony wyłącznie dla pań. Jego otwarcie zostało zaplanowane na cześć słynnych zegarków marki, czyli modelu BoyFriend. Co czekało na odwiedzających w środku oraz jakie stylizacje zaprezentowały gwiazdy? Zapraszamy do lektury!

Coco Club – inspiracja

Chanel otwierając Coco Club niewątpliwie wzorowało się na tradycji legendarnych, brytyjskich klubów dla dżentelmenów z XVIII wieku. Do klubu należeli wtedy wyłącznie mężczyźni pochodzący z wyższych sfer, czyli arystokracji. Dostęp do tych elitarnych kawiarni mieli wyłącznie wybrani. Na podobny pomysł wpadło Chanel. Do nowo otwartego klubu zostały zaproszone wyłącznie niektóre osobistości. Już kilka dni przed otwarciem Coco Club na instagramach gwiazd mogliśmy zobaczyć złote zaproszenia przeznaczone wyłącznie dla osób wpisanych na listę klubu. Chanel w przewrotny sposób podchodzi do tradycji. Klasyczne kluby dla dżentelmenów zrzeszały wyłącznie mężczyzn, których łączyły zainteresowania czy przekonania polityczne. W historii nikt jeszcze nie otworzył takiego klubu wyłącznie dla kobiet. Chanel Coco Club jest więc pierwszym takim miejscem na świecie.

Club Chanel – co czekało na gości?

Wszystkie miłośniczki domu mody Chanel w Coco Club z pewnością znalazły dla siebie wszystko to, czego potrzebują. Przede wszystkim w klubie znajdował się pokój piękności, który był wypełniony najlepszymi kosmetykami marki. Mogliśmy tam znaleźć pomadki, pudry, maskary, perfumy, lakiery i wiele innych kosmetyków słynnego domu mody.

Źródło Whitewall

Kolejnymi pomieszczeniami w klubie były biblioteka i szatnia, w której można było znaleźć nawet ręczniki z logiem Chanel. Zresztą sami zobaczcie jak prezentowała się całość:

Źródło departures.com
Źródło New York Observer

Oprócz tego na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Z pewnością należał do nich bilard i stoły do ping ponga. Niewątpliwą atrakcją tego dnia był jednak pokój numerologa, w którym można było zapytać o swoją przyszłość. Po zwiedzaniu klubu na członkinie czekały przekąski i drinki podane w barze:

Źródło Harper's BAZAAR

Hitem klubu stała się jednak … budka fotograficzna. Wykonane w niej zdjęcia kilka dni po otwarciu klubu zalały instagram. Zresztą nic dziwnego. Panujący tam klimat i retro nastrój w kolorze millenial pink z pewnością zachęcał do zdjęć.

Źródło Maintown

Wszystkie wnętrza Coco Club zostały utrzymane w złocie, czerni, bieli, marmurze i kolorze millenial pink. Nie dało się nie zauważyć także wszechobecnego we wnętrzach stylu Chanel, czyli beżowych kanap czy puszystych dywanów.

Stylizacje członkiń

Na otwarciu Coco Club nie zabrakło także modnie ubranych znanych twarzy. Spośród wielu gości wybraliśmy jednak według nas najciekawsze stylizacje. Pierwszą z nich jest look Jacquelyn Jablonski.

Modelka w swojej stylizacji postawiła na paryski szyk oraz czarny total look. Pierwszym elementem stylizacji przykuwającym uwagę jest modny beret, który w tym sezonie skradł serca największych fashionistek. Modelka nosi go w połączeniu z damskim garniturem i kopertówką na łańcuszku. Look dopełnia dodatek w postaci stylowego chokera. Całość utrzymana jest w minimalistycznym klimacie. Czasem jednak mniej znaczy więcej. Tak samo zresztą jest w niniejszej stylizacji. Innym rewelacyjnym lookiem tego dnia był ten zaprezentowany przez Sistine Rose Stallone.

Członkini monarchii Monako tego dnia miała na sobie minimalistyczną ale i przyciągającą wzrok stylizację. Pauline założyła na siebie dwurzędową marynarkę oraz małą czarną. Czarną górę przełamują jednak srebrne kozaki, na które postawiła Pauline. Całości dopełniła czarna kopertówka i czerwona szminka. Ostatnią stylizacją, która tego dnia zasługiwała na uwagę jest ta założona przez Carolinę Thaler.

Modelka założyła na górę złotą bluzkę ze stójką, której drapowania i długi rękaw zdecydowanie nadawały stylizacji szyku. Na dół Carolina wybrała skórzane spodnie i czarne, lakierkowe botki na słupku. Innymi zaproszonymi na otwarcie klubu gwiazdami były: JiaJia Fei – dyrektor Muzeum Żydowskiego z Nowego Jorku, modelka Hanne Gaby Odiele, piosenkarka Billie Eilish, Cindy Bruna, Nicolina Delga, Amirah Kassem, Audrey Gelman, Juana Burga, Sophie Auster, Leigh Lezark i wiele innych osobistości Nowego Jorku.

A jak Wam podobają się wnętrza Coco Club? Chciałybyście zostać jego członkiniami i zrobić sobie vintage zdjęcie w różowej budce telefonicznej? My liczymy na to, że klub został uruchomiony nie tylko na jeden dzień i, że grono jego członkiń zostanie poszerzone. Czemu to miejsce nie miałoby stać się jednym z ulubionych gdzie spotyka się śmietanka towarzyska Nowego Jorku?

Źródło departures.com

Klaudia Borycka