Data modyfikacji:

Dla kogo baskinka?

Autor: Natalia

Baskinka weszła do mody damskiej kilka sezonów temu. Urozmaiciła zachowawcze kreacje i wprowadziła lekki powiek świeżości. Wiele kobiet pokochało ją za tym, jak łaskawa potrafi być dla ich sylwetki. Zobaczmy zatem, dla kogo ubrania z baskinką będą najbardziej korzystne.

Baskinka to jedna z łatwiejszych metod kształtowania sylwetki. Oczywiści, jeśli zastosujemy ją zgodnie z jej przeznaczeniem. Sprawdźmy zatem, dla kogo przeznaczone są ubrania z baskinką.

Dla kobiet o wąskich biodrach

Baskinka najlepiej będzie wyglądać na Paniach, które posiadają wyraźne zarysowaną talię. To podstawowa zasada, której powinnyśmy trzymać. Dla kobiet, które mają wąskie biodra doskonała będzie baskinka w postaci wąskiej falbany wszytej na wysokości talii lub trochę niżej. Taki zabieg nieco zaokrągli tą strefę i doda jej kobiecych kształtów.

Na wystający brzuszek

Baskinka to także świetna metoda ukrywania wystającego brzuszka. Jeśli narzekasz na wałeczek na dole brzucha, szeroka baskinka świetnie go ukryje. Do tego, ładne podkreśli naszą pupę i nada jej idealnych kształtów.

Masywna pupa i uda

Dłuższa baskinka z lejącego materiału zasłaniająca nieco pupę i uda będzie świetnym wybawieniem dla pań chcących nieco zatuszować ten obszar.

Na wyższą sylwetkę

Jeśli chcemy wydłużyć naszą sylwetkę, warto wybrać krótszą z przodu a dłuższą z tyłu baskinkę. Taki zabieg pozwoli nam uzyskać wrażenie smuklejszej i wyższej sylwetki. Podobnie zadziała falbana z rozcięciem z przodu.

Więcej sukienek z baskinką znajdziesz TUTAJ.