Data modyfikacji:

Duży zegarek – modny dodatek do stylizacji

Autor: Kasia Szulik

Duży zegarek to jeden z dodatków, obok którego nie możesz przejść obojętnie. Ten modny dodatek do stylizacji zachwycił już wiele gwiazd i ikon mody, dlatego czym prędzej powinnaś udać się do sklepu, by wybrać odpowiedni. Oto nasze propozycje wyjątkowo ciekawych modeli.

Duży zegarek powinien być dostosowany do rodzaju stylizacji, jaką wybrałaś na dany dzień lub do charakteru spotkania, na jakie się wybierasz. Jeśli jest to wyjście do pracy, a twój ubiór ma bardziej formalny charakter, postaw na elegancki model w stonowanej barwie, który może zastąpić bransoletkę, stanowiąc nie tylko praktyczny gadżet, ale i estetyczną ozdobę nadgarstka.

Podczas wyjątkowych okazji, takich jak śluby czy święta warto wybierać propozycje wykonane ze srebra lub złota, które będą pasować do całości szykownego stroju i nadadzą mu wykwintności oraz stylu. Modny dodatek do stylizacji przyciągnie wzrok i stanie się atrakcyjną błyskotką.

Jeśli lubisz kolory, a Twój styl jest raczej sportowy lub casualowy, na co dzień możesz wybrać propozycję w barwnej postaci, która ożywi wygląd i doda mu dziewczęcego uroku. Idealnym wyborem będzie model z tarczą elektroniczną.

Dla tradycjonalistek, dla których duży zegarek nie powinien być krzykliwym dodatkiem do stylizacji proponujemy klasyczne modele ze wskazówkami i skórzanymi paskami w stonowanych barwach. Taki model nie będzie wprowadzał zbędnego chaosu ani nadmiernie przyciągał wzroku.

Jeśli Twoja stylizacja jest półformalna, a nie jesteś raczej zwolenniczką klasycznych modeli, świetnym wyborem będzie model kolorowy z tradycyjną tarczą na cienkim pasku. Możesz postawić na fantazyjną propozycję z podwójnym owinięciem wokół nadgarstka.

Nieważne na jaki zegarek się zdecydujesz – elektroniczny lub z tradycyjną tarczą. Ważne, by ten modny dodatek do stylizacji pasował do całości wyglądu i współgrał z Twoją osobowością oraz stylem bycia.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij  w jego zdjęcie