Data modyfikacji:

Fryzura na imprezę: na jaką się zdecydować?


Szukasz modnej fryzury na imprezę? Loki, proste pasma, warkocz – opcji jest wiele. Uczesanie musi pasować nie tylko do twoich preferencji, ale również do okazji i rodzaju wydarzenia. Jaką fryzurę na imprezę wybrać? Sprawdź nasze propozycje!
kobieta

Fryzury na imprezę – 7 sprawdzonych pomysłów


Fryzura na imprezę musi być nie tylko zjawiskowa, ale również wygodna i trwała – zwłaszcza gdy planujesz tańczyć lub bawić się w tłumie. To, na jakie uczesanie się zdecydować, powinno zależeć zarówno od twojego gustu, jak i od rodzaju imprezy. Inna fryzura będzie pasować na imprezę w klubie, inna – w plenerze, a jeszcze inna fryzura – na imprezę firmową.

Poniżej znajdziesz nasze propozycje fryzur na imprezę – łatwych i nieco trudniejszych, na długie włosy, średnie i krótkie!

Proste włosy – najłatwiejsza fryzura na imprezę


Gładkie, wyprostowane pasma to najprostszy pomysł na fryzurę na imprezę dla średnich lub długich włosów. Wystarczy, że umyjesz i wysuszysz kosmyki, uczeszesz je starannie i wyprostujesz za pomocą prostownicy. Na koniec możesz spryskać fryzurę lakierem. Aby urozmaicić uczesanie, możesz założyć kolorową opaskę lub wpiąć spinki pasujące do ubioru. I gotowe!

Koński ogon – prosta fryzura na imprezę


Koński ogon to łatwa fryzura na imprezę, która idealnie sprawdzi się do klubu lub na festiwal. Związane włosy są wygodne i nie będą przeszkadzać ci w tańczeniu. Najmodniejszą opcją jest upięcie na czubku głowy. Takie uczesanie optycznie wysmukla kark i zwraca uwagę na uszy, dlatego koniecznie wzbogać stylizację dużymi, modnymi kolczykami!

Warkocz lub kłos – fryzura na imprezę w klimacie retro


Kochasz uczesania w klimacie retro? Idealną fryzurą na imprezę w typie domówki będzie warkocz lub kłos. Świetnie sprawdzi się także na festiwal. Włosy nie będą ci przeszkadzać podczas zabawy. Zapewne wiesz, jak zapleść warkocza. Plecenie kłosa jest bardzo podobne, z tą różnicą, że włosy musisz podzielić nie na trzy, a na dwie równe części. Następnie z każdej partii wydzielaj cienkie pasemko od zewnętrznej strony i przekładaj je górą do drugiej partii włosów. Postępuj tak do czasu, aż zapleciesz całego kłosa. Fryzurę możesz wzbogacić, dodając kolorowe spinki, gumki lub opaskę.

Loki lub fale – romantyczna i seksowna fryzura na imprezę


Kolejnym naszym pomysłem na prostą fryzurę na imprezę są loki lub fale. To ponadczasowe uczesanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Przed rozpoczęciem stylizacji nałóż na włosy piankę ułatwiającą skręt. Możesz użyć lokówki lub papilotów, aby uzyskać piękne sprężynki, bądź zapleść włosy w warkocze na noc, by wyczarować delikatne fale. Następnie spryskaj fryzurę lakierem, aby utrwalić skręt.

Luźny kok – łatwa fryzura na imprezę


Luźny kok to kolejna świetna fryzura na imprezę na długie lub średnie włosy. Sprawdzi się zarówno na imprezę firmową, jak i na festiwal czy w inne miejsce, gdzie będziesz tańczyć. Upięcie możesz zabezpieczyć wsuwkami lub dużą spinką. Luźny kok wygląda elegancko i nonszalancko zarazem. Będzie pasować do wielu różnych stylizacji.

Oszukany warkocz – fryzura na imprezę na długie włosy


Szukasz zjawiskowej fryzury na imprezę firmową, festiwal lub spotkanie z przyjaciółmi? Zrób oszukany warkocz. Uczesanie prezentuje się naprawdę okazale i sprawia, że włosy nabierają objętości. Jak zapleść oszukanego warkocza? Instrukcję znajdziesz np. w poniższym filmiku:

Kok z wypełnieniem – szykowna fryzura na imprezę


Ostatnim naszym pomysłem na fryzurę na imprezę jest elegancki kok z wypełnieniem. To uczesanie doskonale sprawdzi się na przyjęciu firmowym, na święta lub inne uroczyste wydarzenie. Aby go wykonać, będziesz potrzebować wypełniacza do koka. U góry głowy zapleć koński ogon i nałóż na niego wypełniacz. Następnie schowaj włosy pod wypełniacz, tak aby całkowicie go zakryć. Powodzenia!
Autor: Olga Wacholc