Data modyfikacji:

Kreacje na sylwestrową domówkę

Autor: Natalia

Co  założyć na siebie i jak wybrać tą właściwą kreację, by na domówce nie wyglądać na przebraną, a czuć się stylowo i komfortowo. Przedstawiamy praktyczne porady odnośnie wyboru kreacji w zależności od charakteru przyjęcia.

Sylwester to czas, w którym możemy pozwolić sobie na znacznie większą ekstrawagancję niż na co dzień. Nawet na domówce sprawdzą się wszelkie cekiny i połyskliwe materiały. Wystarczy, że odpowiednio zestawimy ze sobą elementy naszej garderoby. Zobaczmy, na co warto zwrócić uwagę wybierając sylwestrową kreację.

W gronie znajomych

urbanoutfitters.com, stylesmegz.com

Większość domówek charakteryzuje się znacznym luzem. Na imprezę w gronie przyjaciół polecamy wszelkie sukienki z dżerseju. Odrobina biżuterii i wieczorowy makijaż dodadzą całej stylizacji karnawałowego charakteru. Sprawdzą się tu także wstawki z półprzezroczystego lub metalicznego materiału i wycięcia.

Więcej sukienek typu mała czarna znajdziesz TUTAJ.

Niewymuszona elegancja

songofstyle.com, women-outfits.com

Pewne domowe imprezy przypominają nieco swoim charakterem małe przyjęcia. Jeśli w tym roku wybierasz się na tego typu sylwester, polecamy wybór kreacji pomiędzy luzem, a niewymuszoną elegancją. Mała czarna będzie jak zwykle jednym z bezpieczniejszych wyborów. Nie wykluczajmy jednak tutaj zestawu składającego się z nieco mniej casualowych spodni, np. imitujących skórę i bardziej imprezowej góry z nutką pewnej elegancji. Stylowym pomysłem może być także bogato zdobiona spódnica i gładka bluzka.

Odrobina szaleństwa

lovely-pepa.com, freepeople.com

W sylwestrową noc nawet na domówce warto trochę zaszaleć. By nie wypaść jednak na błyszczącą bombkę, warto postawić na jeden wyróżniający się element i zestawić go ze stonowanym tłem. Jednolite spodnie i zdobiona cekinami bluzka stworzą naprawdę ciekawy sylwestrowy duet. Swój zestaw możemy komponować w zasadzie dowolnie. Jeśli nie spodnie to spódnica lub szorty, a jeśli nie bluzka to np. marynarka lub lekki zdobiony żakiet.

Więcej spódnic mini znajdziesz TUTAJ.

Sukienka utkana z cekinów to prawdziwy must-have karnawału. Sama w sobie jest na tyle efektowna, że nie potrzebuje towarzystwa dodatków w postaci biżuterii. Polecamy wybór zwłaszcza prostych minimalistycznych wręcz fasonów.