Data publikacji:

Jakie atrakcje czekają na uczestników Love Ustka Festival?

W tym roku na festiwalowej mapie Polski pojawi się nowa impreza - Love Ustka Festival. Będzie to dwudniowe święto muzyki pop oraz electro, które odbędzie w jednym z najbardziej znanych letnich kurortów naszego kraju. Wydarzenie przypada na dni 19-20 sierpnia. Warto zatem połączyć wypoczynek na plaży z uczestnictwem w jednej z największych muzycznych imprez, które tego lata odbędą się na polskim wybrzeżu.

Love Ustka Festival

Line up Love Ustka Festival

Love Ustka Festival odbędzie się na Plaży Wschodniej w Ustce. Pomimo iż jest to dopiero pierwsza edycja, lista wykonawców biorących udział w opisywanym wydarzeniu składa się w dużej części ze znanych postaci, które już od pewnego okupują pierwsze miejsca list przebojów lub wdarły się na nie w ostatnich miesiącach.

19 sierpnia (piątek):

20 sierpnia (sobota)

W przypadku obu dni festiwalowych zabawa rozpocznie się już o godzinie 15:00. Dodatkowo, osoby biorące udział w zabawie będą mogły zapoznać się z innymi atrakcjami, takimi jak miasteczko beauty (strefa urody), pokaz mody plażowej oraz new talent show. Wszystko będzie zorganizowane w nastrojowej miłosnej aranżacji. Nastrój festiwalu oddaje świetne hasło reklamowe: całujemy w Ustka!

Opis gwiazd, które wezmą udział w Love Ustka Festival

Brave

Pseudonim artystyczny Wojciecha Gryglewicza. DJ i producent muzyczny współpracujący m. in. z Andrzejem Gromalą (Gromee) - uczestnikiem 63. Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką "Light Me Up", którą wykonywał z Lukasem Meijerem. Znany jest ze stworzenia remixu piosenki "I Just Called To Say I Love You" (pierwotnie wykonywanej przez Steviego Wondera) oraz utworu Happy Ever After.

Skytech

Pod tą nazwą występuje Mateusz Dziewulski. Zajmuje się tworzeniem muzyki trance. Wcześniej jego pseudonim artystyczny stanowił nazwę dwuosobowego projektu, który tworzył ze swoim bratem - Julianem. Już od początku swojej kariery przyciągał uwagę najznamienitszych graczy branży. Niemiecki DJ Markus Schulz, uchodzący za jednego z najpopularniejszych artystów w środowisku, pomógł wypromować Skytechowi jego pierwszy szerzej znany utwór - "Floating Clouds".

Sanah

Zuzanna Jurczak posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów wśród artystów młodego pokolenia. Utwory takie jak "Szampan", "No sory", "Ale jazz" czy "Cześć, jak się masz?" bardzo często pojawiają się w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Artystka wygrała w 2020 Koncert "Premiery" na LVII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Otrzymała dwa Fryderyki za najlepsze albumy roku pop - "Królową Dram" oraz "Irenkę" - odpowiednio w 2021 i 2022 roku.

C-BooL

Grzegorz Cebula jest jednym z najbardziej doświadczonych twórców na polskiej scenie electro. Swoją działalność artystyczną prowadzi już od dwudziestu lat. Jego najbardziej znanym utworem jest singiel pt. "Never Go Away", który został wydany w 2016 roku i uzyskał status diamentowej płyty. Jego kawałki zostały odtworzone na YouTube już ponad 380 milionów razy! W samym 2021 roku zgromadził na platformie Spotify aż 2,4 miliona słuchaczy. Czyni go to bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców w internecie.

Red Lips

Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów pierwszej połowy lat drugiej dekady XXI wieku. Ich nieśmiertelny przebój "To co nam było" nadal stanowi jeden z największych letnich szlagierów, które przypominają nam stacje radiowe. Charakterystyczny, chropowaty głos wokalistki Joanny Lazer, tworzącej skład grupy wraz ze swoim mężem - Łukaszem - oraz Pawłem Wolskim-Rzewuskim i Markiem Sieroszewskim, zostanie rozpoznany chyba przez każdego, kto choć raz w życiu miał okazję zapoznać się z twórczością Red Lips.

bryska

Gabriela Nowak-Skyrpan jest określana w mediach jako tegoroczna sensacja polskiej sceny muzycznej. Młoda artystka odznaczająca się swoimi długimi, różowymi włosami wylansowała na końcu zeszłego roku przebój "Odbicie". Do świadomości międzynarodowej opinii publicznej trafiła, wykonując piosenkę "You Were In Love", wchodzącej w skład ścieżki dźwiękowej do filmu "365 dni": ten dzień".

Dawid Kwiatkowski

Jedna z największych gwiazd polskiej muzyki w ciągu ostatniej dekady. Jest nie tylko wziętym piosenkarzem, ale spełnia się również w roli osobowości telewizyjnej, wchodząc w skład jury w programie The Voice Kids. W 2014 został wyróżniony przez MTV w kategorii Najlepszy artysta Europy Wschodniej. Siedem lat później wygrał Top of the Top Sopot Festival, zdobywając prestiżową nagrodę Bursztynowego Słowika.

Tribbs

Wbił się przebojem na polską scenę muzyki elektronicznej w 2021 roku, kiedy to wypuścił na rynek remix piosenki "Bal wszystkich świętych", autorstwa Budki Suflera. Jego najbardziej znanym utworem jest jednak przeróbka "Balu wszystkich świętych". Single Tribbsa stanowią niezwykle interesującą mieszankę nostalgicznych brzmień z aktualnymi trendami muzyki klubowej. Jego single zostały przesłuchane na YouTube już kilkadziesiąt milionów razy.

Widzimy się w Ustce!

Chcecie zobaczyć wymienione gwiazdy w Ustce? Spieszcie się! Doborowa obsada imprezy wraz w połączeniu z okresem wakacyjnym i nadmorską lokalizacją sprawiają, że trzeba się spieszyć, aby zdążyć z zakupem wejściówek. Jest to bowiem idealny sposób na przeżycie niezapomnianego letniego weekendu!.

Zdjęcie: engy91/Envato Elements
Autor: ebilet.pl