Data modyfikacji:

Moda na stoku

Autor: Kasia

Podczas szaleństw na stoku musi być ciepło i komfortowo. Ale przecież nie mnie istotne jest to, jak wyglądamy! Wbrew pozorom nawet w obszernych spodniach narciarskich możemy czuć się atrakcyjnie. Podpowiadamy, co jest modne w tym sezonie.

Prezentujemy modowe hity odzieży narciarskiej i snowboardowej.

Źródło: cosmopolitan.co.uk

Cała na biało

Trochę na przekór temu, że „zniknie się” na śniegu kombinezony i kurtki w białym kolorze robią furorę na stokach. W takim stroju może nie rzucamy się w oczy, ale z pewnością wyglądamy stylowo i ponadczasowo. Także poza stokiem biel sprawdza się doskonale w postaci legginsów oraz bezrękawnika. Białe szaleństwo na całego!

Odblaskowo

Jaskrawo żółte spodnie i fluoroscencyjne różowe kurtki to niesłabnący hit na stokach. Najlepiej wygląda połączenie jednego odblaskowego elementu garderoby z klasyczną czernią lub bielą. Mówi się, że nasycone kolory pomogą nas znaleźć w razie upadku lub nawet lawiny, ale przecież chodzi o to, żebyśmy nawet podczas standardowych zjazdów nie pozostały niezauważone.

Drapieżnie

Nowy trend, ale już znalazł swoje zwolenniczki. Kombinezony i kurtki z motywem zwierzęcym wyglądają nie tylko efektownie, ale także kobieco. Delikatne wstawki z panterki lub imitacja skóry węża z pewnością dodadzą nam odwagi oraz będą sprzyjać szaleństwom na stoku.

Nie zapomnij o bieliźnie termoaktywnej. Szeroki wybór znajdziesz TUTAJ.