Data modyfikacji:

Niezbędnik Pin-Up Girl

Autor: Renata Zielezinska

Jest wiele trendów, które również mają swoje makijażowe cechy charakterystyczne. Dziś postanowiłam przygotować niezbędnik dziewczyny Pin-Up.

Określenie to wywodzi się z trendu 40. i 50. XX wieku. Pin Up Girl to stylowe, pełne klasy i elegancji, uśmiechnięte i piękne dziewczyny, które swoim urokiem sprawiały, że serca mężczyzn biły szybciej. Jakie są cechy charakterystyczne makijażu pin up girl?

Źródło: /

Po pierwsze cera! Ważne, aby była regularnie oczyszczana, nawilżana, a dzięki temu wyciszone wszelkie problemy skórne. Cera powinna być zdrowa i promienna.

Na tak przygotowaną cerę zaaplikuj podkład, który będzie współgrał z barwą twojej karnacji. Ważne, aby nie przesadzić z aplikacją podkładu, bo cera pin-up girl powinna wyglądać naturalnie. Wypryski ukryj, nakładając korektor. Następnie nałóż puder transparentny. Subtelnie nanieś róż wzdłuż kości policzkowych.

Subtelnie podkreśl oko, aplikując na całą powiekę jaśniejszy kolor, a w zewnętrznym kąciku oka i załamaniu powieki nałóż ciemniejszy cień. Staranie wytuszuj oko, by wyraźnie je otworzyć. I teraz najważniejsze — wisienka na torcie! Nałóż czerwoną pomadkę lub błyszczyk na usta, dostosuj odcień do typu twojej urody.

Znalazłam kilka produktów, które mogą Ci się przydać! A są to: