Data modyfikacji:

Przegląd biżuterii handmade na wiosnę 2016

Autor: Natalia

Skoro nasza garderoba została już uzupełniona na najbliższe miesiące warto też pomyśleć o odświeżeniu naszej szuflady z błyskotkami. Jesteś zwolenniczką biżuterii handmade? Zobacz, na jakie produkty szczególnie warto zwrócić uwagę tej wiosny.

Przedstawiamy przegląd biżuterii handmade na wiosnę 2016.

Długie kolczyki

Kolczyki ciągnące się aż do ramion to ten typ biżuterii, które szczególnie często ukazywał się na największych pokazach sezonu wiosna-lato 2016. Długie kolczyki sprawdzą się szczególnie u kobiet, które chcą wyeksponować swoją szyje. Do tak pokaźnych ozdób radzimy dobierać stonowane ubrania. Jeśli chcesz dodatkowo je wyeksponować włosy upnij w kok lub zwiąż w kucyk.

W stylu etno

Etniczne wzory pojawia się w tym sezonie nie tylko na ubraniach, ale i na biżuterii. Naszyjniki nawiązujące estetyką do stylu etno nosić będziemy z gładkimi t-shirtami i skórzanymi ramoneskami. Ich wybór jest tak ogromny, że każda z nas powinna znaleźć coś dla siebie. Szczególną uwagę warto aktualnie zwrócić na naszyjniki osadzone blisko szyi, przypominające obroże.

Delikatne łańcuszki

Trend na delikatne łańcuszki wypromowany został szczególnie silnie przez modową blogosferę. Delikatny złoty lub srebrny łańcuszek wspaniale podkreśla kobiecą szyję i obojczyki. Jest na tyle subtelny, że możesz go zakładać w zasadzie do wszystkiego.

Więcej biżuterii handmade znajdziesz TUTAJ.