Data publikacji:

Strój kąpielowy idealny do zdjęć? Sprawdź, jaki wybrać!

Autor: Dominika Muszynska

Strój kąpielowy to obowiązkowy element każdej letniej garderoby. Niezależnie od tego, czy lecisz na Mauritius, czy wybierasz się  tylko na plażę za miastem. Zdajesz sobie sprawę, dlaczego kostium kąpielowy jest aż tak ważny? Zapewne dodajesz zdjęcia z wakacji na portale społecznościowe? No właśnie. Jeśli masz w swojej szafie kilka strojów, twoje wakacje dla osób oglądających dodane przez ciebie zdjęcia, będą wyglądały na dłuższe.

O czym pamiętać?

Przy wyborze stroju kąpielowego warto pamiętać, że będziesz się w nim fotografować. Jeśli jakaś część ciała nie należy do Twoich ulubionych, nie eksponuj jej. Dobierz dobry dla swojej sylwetki strój, który podkreśli atuty i to na nich skup uwagę! To da się zrobić.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Strój kąpielowy jednoczęściowy?

Już od kilku sezonów sklepy mają bogatą ofertę strojów jednoczęściowych. To one królują na zdjęciach. Najczęściej wybierane są białe oraz te w kwiaty. Jasne monokini polecane są dla osób o ciemniejszej karnacji, dla podkreślenia opalenizny. Kobiety, które preferują zacienione obszary plaż, będą pięknie prezentować się w kostiumach o kwiatowych wzorach. Przy wyborze roślinnych printów należy uważać, by nieświadomie “nie zrobić sobie krzywdy”. Chodzi o wybór wzoru - duże kwiaty, bądź liście np. monstery, rozmieszczone raczej daleko od siebie podkreślają kształty, do których akurat przylega materiał. Jeśli nadruk będzie przypadkowo umieszczony na piersi, może to wywołać komiczny efekt. Jeśli zaś na pośladku, czy w okolicach brzucha, może podkreślić to, co chcemy ukryć, np. cellulit, czy fałdki.

POSZUKAJ SWOJEGO IDEALNEGO STROJU JEDNOCZĘSCIOWEGO TUTJ

Jak dopasować strój do wakacyjnego pejzażu?

Stroje kąpielowe, na których dużo się dzieje wychodzą mniej korzystnie na zdjęciach w otoczeniu, w którym również dużo się dzieje. Jeśli chcemy fotografować się tylko na tle morza, czy innego jednolitego tła, sprawdzą się idealnie. Kiedy jedziemy jednak na krótko i chcemy mieć strój, który będzie wyglądał perfekcyjnie w każdej sytuacji, warto postawić na coś prostszego. Nasz ulubieniec na te wakacje, to biały jednoczęściowy kostium, który możesz zmodyfikować wedle swojego gustu. Jeśli ubierzesz np. złotą biżuterię, będzie wyglądać bardziej elegancko, jeśli zaś postawisz na wianek na głowie i rozpuścisz włosy, stylizacja będzie miała charakter bardziej delikatny i dziewczęcy.

WOLISZ STRÓJ KOLOROWY? MOŻE TUTAJ BĘDZIE PERFEKCYJNY

Dominika Muszyńska