Data modyfikacji:

Wirtualny prezent online dla chłopaka

Chcesz podarować coś wyjątkowego chłopakowi, ale nie będziesz mogła wręczyć podarunku osobiście? Postaw na wirtualny prezent! Może to być subskrypcja ulubionego serwisu, e-book czy też kupony rabatowe. Jaki prezent online wybrać dla chłopaka? Sprawdź nasze propozycje!
Wirtualny prezent online dla chłopaka

Wirtualny prezent online dla chłopaka – co wybrać?

Boże Narodzenie, urodziny czy rocznica związku to okazje, które zwykle chcemy świętować z ukochaną osobą. Niestety czasem może się zdarzyć, że nie dane nam będzie zobaczyć się z partnerem. W tym roku świąteczne plany wielu z nas pokrzyżowała pandemia COVID-19. Problem ten dotyka również związków, które żyją ze sobą na odległość, a partnerzy na przykład nie mogli wziąć urlopu na Boże Narodzenie czy urodziny ukochanej osoby.

W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się wirtualne prezenty, które można wręczyć bez fizycznego spotykania się! Jaki prezent online podarować chłopakowi na Święta, urodziny lub inną ważną okazję? Poniżej przedstawiamy dziewięć propozycji!

Subskrypcja Netflixa, HBO Go lub innego portalu – wirtualny prezent dla chłopaka

Pierwszą naszą propozycją wirtualnego prezentu dla chłopaka jest roczna subskrypcja ulubionej platformy do streamingu filmów czy seriali. Może to być Netflix, HBO Go czy też Amazon Prime. Dzięki temu ukochany będzie miał zagwarantowaną rozrywkę na zimowe wieczory!

Karta do Steama, Xboxa, PlayStation – wirtualny prezent dla chłopaka

Twój chłopak przepada za grami na konsoli lub komputerze? Sprezentuj mu na Święta lub urodziny kartę do Steama, Xboxa (jeśli ma tę konsolę) lub innej podobnej platformy. Umożliwi mu to granie w wiele ciekawych gier bez dodatkowych opłat.

E-book – co na wirtualny prezent dla chłopaka

E-book to doskonały pomysł na wirtualny prezent dla chłopaka, który jest posiadaczem czytnika. Kup mu najnowszą książkę jego ulubionego autora, światowy bestseller czy też poradnik dotyczący jego hobby. Wybór jest ogromny!

Prezent przeżycie – oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny

Wirtualnym prezentem online może być również wyjątkowe przeżycie, np. lot balonem, skok na bungee czy też voucher do eleganckiej restauracji, do której pójdziecie razem, gdy się spotkacie. Taki prezent na pewno na długo zapadnie w pamięci ukochanego.

Wspólny wyjazd lub wakacje – pomysł na prezent dla chłopaka

Szukasz wirtualnego prezentu dla chłopaka na Walentynki, urodziny lub rocznicę? Podaruj mu voucher na wspólny weekend w spa lub wakacje last minute! Możesz zaplanować wyjazd na parę miesięcy do przodu – w takim terminie, w którym na pewno będziecie mogli udać się na wycieczkę.

Kupony rabatowe lub bony – wirtualny prezent dla chłopaka

Kolejnym sprawdzonym pomysłem na prezent online dla chłopaka są kupony rabatowe lub bony – najlepiej do jego ulubionego sklepu. Dzięki temu będzie mógł sam kupić sobie to, co najbardziej mu się spodoba.

Subskrypcja Spotify, Apple Music – jaki prezent dla chłopaka?

Twój chłopak jest fanem muzyki? Sprezentuj mu subskrypcję do jednego z popularnych serwisów streamingowych, np. Spotify, Apple Music lub Tidal. Dzięki temu ukochany będzie mieć zawsze ulubioną muzykę przy sobie.

Wirtualny album ze zdjęciami lub prezentacja – prezent online dla chłopaka

Wirtualny album ze zdjęciami lub prezentacja multimedialna to pomysł na kreatywny prezent dla chłopaka od serca. Wspólne fotografie przypomną mu o waszych najlepszych wspomnieniach i będą prawdziwym dowodem waszej miłości.

Bilet na samolot – wirtualny prezent dla chłopaka pod choinkę

Naszą ostatnią propozycją wirtualnego prezentu online dla chłopaka jest bilet na samolot! Możesz podarować mu bilet lotniczy w miejsce, które zawsze chciał odwiedzić lub… do Polski, jeśli aktualnie przebywa on za granicą. Na pewno ucieszy się z takiego podarunku!

Autorka: Olga Wacholc