Data modyfikacji:

Zastawiasz się, co kupić na świąteczny prezent? Wybierz zestaw prezentowy lakiery hybrydowe!

Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla przyjaciółki, żony, siostry? Dobrym wyborem będzie zestaw prezentowy – lakiery hybrydowe marki Semilac. To wszystkie potrzebne do wykonania hybrydowego manicure akcesoria opakowane w gustowne pudełeczko.

zestaw prezentowy lakiery hybrydowe

Zestaw prezentowy lakiery hybrydowe – jaki wybrać? 

Wszystkie zestawy świąteczne Semilac to produkty limitowane, opakowane w eleganckie pudełko w nawiązujących do świąt barwach oraz z dodatkowym upominkiem w postaci praktycznego długopisu z logo Semilac. Każdy zestaw prezentowy lakiery hybrydowe zawiera lakier do paznokci i akcesoria potrzebne do jego nałożenia, w tym lampę UV LED 36 W. Dzięki temu aplikacja lakieru staje się bardzo prosta i można bez problemu wykonać manicure samodzielnie. Wybór zestawu zależy od naszego gustu, ale zawsze warto podpytać osobę, którą chcemy obdarować, o jakim zestawie ona marzy. Jest w czym wybierać! Semilac przygotował na sezon świąteczny m.in. zestawy Charming UV LED 36 W, Must Haves, Exciting UV LED 36 W i zestaw prezentowy z lakierami hybrydowymi 3 x 3 ml, bazą i topem.

Zalety lakieru hybrydowego

Lakier hybrydowy ma coraz więcej zwolenniczek. Utrzymuje się na paznokciach w nienagannym stanie o wiele dłużej niż lakier klasyczny, który narażony jest na odpryski. Każda elegantka wie też, że na hybrydowym manicure wykonać można dowolny wzór i że paznokcie pociągnięte takim lakierem są mocne, długie i odporne na uszkodzenia. Prawidłowo nałożony lakier hybrydowy będzie cieszył nasze oczy nawet przez 2-3 tygodnie. Po tym czasie należy go usunąć i wykonać nowy manicure. Wbrew obiegowym opiniom usuwanie lakieru hybrydowego wcale nie jest trudne i bez problemu można wykonać ten zabieg w domu. Wystarczy nasączyć płatki kosmetyczne specjalnym płynem z acetonem i dokładnie otulić każdy z paznokci na około 5 minut. Po tym czasie delikatnie zdejmujemy lakier patyczkiem kosmetycznym i gotowe. Można nakładać nowy lakier w dowolnym odcieniu.

Jak nakładać lakier hybrydowy, aby był trwały?

Zestawy prezentowe Semilac z lakierami hybrydowymi zapewniają instrukcję, jak prawidłowo nakładać lakier żelowy (hybrydowy). To naprawdę nic trudnego. Wystarczy nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt za pomocą pilniczka, następnie zmatowić ją bloczkiem polerskim, odtłuścić cleanerem i nałożyć dwie warstwy lakieru. Każdą z warstw należy wysuszyć pod lampą UV LED przez około 30 sekund. Pamiętajmy, aby dokładnie zdjąć poprzedni lakier, nie nakładać zbyt grubych warstw lakieru, nie pomijać nałożenia bazy utrwalającej i starannie zmatowić oraz odtłuścić paznokcie. Na tak przygotowanej płytce lakier utrzyma się dłużej i będzie bardziej odporny. Warto też wypolerować płytkę paznokcia przed nałożeniem lakieru i usunąć skórki. Unikajmy też pokusy poprawiania kształtu paznokcia pilniczkiem po nałożeniu lakieru. Jeśli zastosujemy się do tych rad, lakier hybrydowy będzie sprawiał nam radość przez długi czas, a nasze dłonie będą wyglądać naprawdę elegancko.

Artykuł sponsorowany