Data publikacji:

Jakich kobiet pragną mężczyźni? Sprawdź czy masz te cechy!

Autor: Klaudia Borycka

O relacjach damsko-męskich można by napisać grube tomy książek i publikacji, a temat i tak nie zostanie wyczerpany. Ludzie na całym świecie zastanawiają się jak zbudować trwały związek, co zrobić, aby rozkochać w sobie mężczyznę czy kobietę oraz jakie cechy powinna mieć partnerka czy partner idealny. Nie istnieje jednak gotowy przepis na to jak być kobietą, którą pożądają mężczyźni. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jednak jakie cechy u pań zbliżą Cię do jego ideału. Sprawdź sama czy je posiadasz!

Cecha 1: pewność siebie

Kobieta pewna swojej wartości nawet w worku na ziemniaki będzie atrakcyjna! To bardzo mądre powiedzenie kierowane szczególnie do tych pań, które bardziej niż na zwiększenie swojej pewności siebie, stawiają na atrakcyjny wygląd. Mężczyźni uwielbiają i przede wszystkim szanują kobiety, które znają swoją wartość. Nie daj więc nikomu sobie wmówić, że jest inaczej. Zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy i mądrzejszy od Ciebie, ale czemu masz się tym przejmować? Przecież ten facet umawia się z Tobą, a to znaczy że to właśnie Ty mu się podobasz! Nie zastanawiaj się więc nad tym czy taki przystojniak za chwilę nie ucieknie do o niebo atrakcyjniejszej koleżanki. Nawet jeśli tak będzie, to po prostu on nie był Ciebie wart! Powtarzaj sobie każdego dnia, że jesteś atrakcyjna i inteligentna, a w chwilach zwątpienia pamiętaj, że to właśnie Polki zostały uznane za najpiękniejsze kobiety na świecie!

Cecha 2: bądź zołzą

Bycie zołzą zaczęłyśmy uznawać jako komplement, odkąd naszą lekturą stał się poradnik „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”.

Autorka książki nie uważa wcale zołzy za wredne baby. Zołza jest bardzo miła i słodka jak brzoskwinia. Jak wszyscy wiemy ta ma jednak w środku bardzo twardą pestkę. Innymi słowy nie musisz być skromna, pokorna ani uniżona. Zołza nie przekreśla także swojego życia na rzecz partnera, nigdy nie przestaje być sobą i nie zrywa kontaktu z przyjaciółmi. Nie wychodzi także ze skóry, aby zadowolić partnera oraz nie obawia się, że ten może ją zostawić. Kluczowe jest to, że zołza potrafi żyć bez partnera. To on nie wyobraża sobie życia bez niej!

A Ty jesteś ciekawa jaka jeszcze powinna być zołza? Jeśli tak, to kliknij w powyższe zdjęcie i zamów kultowy poradnik!

Cecha 3: kobieta z pasją

Zauważ, że to właśnie kobiety są skłonne do tego, aby swojego faceta przedkładać nad realizowane pasje. Jeśli więc postanowiłaś zrezygnować np. z uczęszczania na zajęcia jogi, ponieważ Twój partner uważa to za głupie, to pora wprowadzić nowe zasady. Związek to posiadanie wspólnych zainteresowań, ale także i pasji, którą każdy z Was realizuje oddzielnie. Dziewczyny z pasjami wydają się mężczyznom o wiele bardziej atrakcyjne niż te, które całe dnie spędzają na plotkach z przyjaciółkami. Lubisz biegać? Zbierać znaczki? A może Twoją pasją jest moda? Jeśli tak, to nie rezygnuj z zainteresowań dla swojego mężczyzny! Poza tym kiedy każdy z Was ma dziedzinę, w której uwielbia się realizować, to możecie się podzielić doświadczeniami. Idźcie na randkę, podczas której Ty nauczysz go jazdy na łyżwach, którą kochasz od dzieciństwa. Niech on nie zostanie Ci dłużny i zabierze Cię na ściankę wspinaczkową, którą tak uwielbia. Poza tym poczuje się jak prawdziwy facet, kiedy będzie mógł czegoś Cię nauczyć!

Realizuj swoje pasje nawet jeśli jesteś w związku!

Cecha 4: własne zdanie

Jeśli jesteś kobietą, która otwarcie wyraża swoje poglądy, to zapewne on Cię uwielbia! Związek to podejmowanie wspólnych decyzji, ale pamiętaj o tym, że każdy z Was jest inny. Jeśli więc za każdym razem przytakujesz swojemu facetowi i przyjmujesz jego racje za własne, to on bardzo szybko się Tobą znudzi. Mężczyźni doceniają kobiety, z którymi mogą prowadzić długie dyskusje. Pamiętaj jednak, że obrona własnych poglądów i posiadanie swojego zdania nie oznacza kłótni!

Cecha 5: poczucie humoru

Poczucie humoru tak samo jak moda jest kwestią gustu. Niezależnie od tego z jakich żartów się śmiejesz ważne jest to, że z Tobą da się pożartować. Faceci omijają szerokim łukiem kobiety bez poczucia humoru, które każdy jego żart uważają za infantylny i głupi. Idąc więc na randkę rzucaj żartami i często się śmiej. A już na pewno z jego żartów! Mężczyźni to uwielbiają!

Mężczyźni uwielbiają kobiety z poczuciem humoru!

Cecha 6: szanuj swoje ciało, a on uzna Cię za idealną partnerkę na żonę!

Seks i bliskość to sfera bardzo ważna w każdym związku. Do zbliżenia nie powinno jednak dojść za szybko, ponieważ facet uzna Cię za mało porządną! Tak jest drogie panie! Żaden mężczyzna nie myśli na poważnie o kobiecie, która całuje się na 1-szej randce, albo co gorsza idzie na niej z facetem do łóżka. Jeśli więc chcesz być w jego oczach potencjalną kandydatką na przyszłą, życiową partnerkę lub żonę, to nie spiesz się z seksem i bliskością. Nie oznacza to jednak, że masz z tą kwestią zwlekać przez najbliższe miesiące. Sama ustal, który moment będzie odpowiedni. My jednak proponujemy, aby do bliskości doszło wtedy, kiedy możesz facetowi zaufać. Jasno stawiaj granice i nie ulegaj jego namowom. Jeśli facet Cię zostawi, ponieważ zwlekasz ze zbliżeniem, to życz mu szerokiej drogi! To nie był mężczyzna godny zaufania i zainwestowania Twoich uczuć.