Data modyfikacji:

Buty, torebki, biżuteria... wielofunkcyjność pomponów DIY

Autor: Patrycja Bzdziuch

Pompony kojarzone są przede wszystkim z zimą - czapki, szaliki, a nawet rękawiczki z tymi puszystymi dodatkami posiada chyba każda z nas. Ale i lato 2016 zapisze się w naszej pamięci jako te, w którym królowały pompony (dzięki Alameda Turquesa rzecz jasna).

Kolejna pora roku przed nami - nie warto jednak czekać z "pomponowym" szaleństwem aż do sezonu zimowego!

Koniecznie zobaczcie, co jeszcze można stworzyć za ich pomocą (i to samodzielnie!):

Aby ożywić pantofle, baletki lub espadryle, wystarczy doszyć lub dokleić pompony do przedniej części buta. Idąc za oryginałem, możemy wpleść je również w jedne z najmodnieszych w tym sezonie, wiązane na łydce sandały lub espadryle. Im więcej pomponów NIE wykorzystacie... tym lepiej! Użyjcie ich do stworzenia kolczyków lub bransoletek i noście jako komplet :)

Wiązane espadryle z pomponami, CZASNABUTY.PL, 89,90 zł

Bransoletka MISS GLOW, 10,80 zł

Opaska, PARTYDECO, 14,10 zł

Warto poszukać inspiracji i spersonalizować elementy swojej garderoby. Zwłaszcza, jeżeli są one jednokolorowe, mają prostą formę i są pozbawione zdobnych dodatków (np. zatrzask torebki). Wtedy śmiało możemy przyozdabiać je pomponami.

Kopertówka KOKTAJLOWA Z POMPONAMI, 169 zł

Kolory, wielkość i ilość przyklejonych pomponów jest ograniczona jednym... waszą wyobraźnią :) W swoim mieszkaniu mam już kilka "pomponiastych" elementów, a mianowicie girlandę i poduszkę. Czas na ubrania, buty i dodatki. Myślę, że zacznę właśnie od transformacji moich ulubionych espadryli. Podzielcie się opiniami i pomysłami na inne wykorzystanie tych kolorowych kuleczek :)