Data publikacji:

Jaka niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka?

Wielkimi krokami zbliża się wasza rocznica związku. Sama nie wiesz, kiedy ten czas minął… Warto taki dzień celebrować w odpowiedni sposób. W jaki zatem? Jaka niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka będzie odpowiednia? Co można mu wręczyć lub zorganizować, aby ten dzień zapadł mu na długi czas w pamięć? Poniżej przedstawiamy pomysły na niespodzianki i prezenty na rocznicę związku dla chłopaka. Zainspiruj się i wybierz coś wyjątkowego.
Niespodzianka dla chłopaka

Co na rocznicę związku dla chłopaka?

Wybór prezentu dla ukochanego nie należy do najprostszych zadań. Chociaż z jednej strony może ci się wydawać, że dobrze znasz swojego chłopaka, jak przyjdzie do wyboru upominku, trudno ci będzie wybrać taki, który będzie właściwy. Zanim jednak przedstawimy propozycje podarunków, podpowiemy, czym się kierować, wybierając prezent na rocznicę związku dla niego.
Niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka może nawiązywać do jego hobby. Ukochany z pewnością doceni fakt, że wspierasz go w realizacji jego zainteresowań i interesujesz się tym, co robi w wolnym czasie. Jeśli gra na gitarze, możesz kupić mu zapas kostek do gry lub nowy futerał. Mole książkowe ucieszą się z nowych pozycji w swojej biblioteczce, a fani siłowni – z nowego kompletu ubrań. Może się jednak tak zdarzyć, że nie do końca wiesz, co przyda się twojemu chłopakowi, bo nie do końca orientujesz się w jego zainteresowaniach. Spokojnie, nie jesteś osamotniona, wiele osób tak ma. Pomocy szukaj wśród chłopaka znajomych, którzy interesują się tym samym tematem, w specjalnych sklepach lub po prostu wykonaj odpowiedni research w internecie.
Wybrankowi serca zawsze też możesz zaproponować coś, co być może stanie się jego nową pasją. Zajęcia na tzw. ściance, kurs baristy, próbna lekcja tańca lub nowego języka? Każdy z tych pomysłów jest dobry, ponieważ potencjalnie może on poszerzyć horyzonty chłopaka. Kto wiem, może zajawka przerodzi się w pełnoprawną pasję.
Mężczyźni uwielbiają prezenty praktyczne. Prędzej czy później każdy z nich będzie potrzebować śrubokrętu lub porządnego noża. Dobrym pomysłem będzie więc wyposażenie chłopaka np. w skrzynkę z narzędziami.
Wbrew pozorom, mężczyźni lubią również upominki, które są po prostu ładne (a najlepiej i funkcjonalne). Dobrze sprawdzą się zatem wszelkiego rodzaju elementy garderoby (np. krawaty, spinki do mankietów), a także galanteria skórzana.
Niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka może także być niezapomniana. Większość mężczyzn uwielbia adrenalinę, także zawsze możesz rozważyć zorganizowanie wyjścia np. do escape roomu lub na strzelnicę. Poniżej przedstawimy także kilka innych pomysłów, które z pewnością na długo zapadną w pamięć twojemu chłopakowi.

Pomysł na prezent na rocznicę związku dla chłopaka – propozycje

Skok ze spadochronem
Skok ze spadochronem to pomysł na prezent na rocznicę związku dla chłopaka, który lubi adrenalinę. Wraz z doświadczonym instruktorem i po kilkunastominutowym przeszkoleniu twój wybranek będzie mieć możliwość skoczyć z dystansu czterech kilometrów. Blisko minuta swobodnego spadania o prędkości około 220 km/h robi wrażenie! Koszt takiej przyjemności to kilkaset złotych.
Szwajcarski scyzoryk
Solidnie wykonany scyzoryk, który będzie wyposażony w niezbędne elementy, to przedmiot, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy twojego chłopaka. Ten poręczny gadżet przyda się nie tylko podczas weekendowych wypraw na łono natury, ale także wtedy, kiedy będzie potrzebował np. otworzyć butelkę piwa. Najpopularniejsze scyzoryki szwajcarskiej firmy Victorinox dostępne są w wielu różnych wariantach. Ich ceny, w zależności od posiadanych opcji, zaczynają się od kilkunastu złotych.
Skórzany portfel
Porządnie wykonany portfel ze skóry wysokiej jakości może być gustownym elementem codzienności, który będzie służył przez wiele lat. Przy wyborze odpowiedniego modelu kieruj się przede wszystkim wielkością, ilością miejsca na karty kredytowe oraz liczbą przegródek. Jeśli twój chłopak ma prawo jazdy, kup mu model, który pomieści dowód rejestracyjny pojazdu. Niektóre z portfeli posiadają także ochronę kart przed kradzieżą.

Jaki prezent nie sprawdzi się na rocznicę związku?

Niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka nie powinna być za droga. Dlaczego? Zbyt kosztowny upominek może wprawić w zakłopotanie wybranka serca, szczególnie jeśli staż waszego związku jest krótki. Może zadziałać tzw. reguła wzajemności: chłopak czułby się zobowiązany do wręczenia ci przy najbliższej możliwej okazji równie drogiego upominku. Dobrze więc, jeśli niespodzianka na rocznicę związku dla chłopaka będzie przede wszystkim w twoim zasięgu finansowym i ogólnie raczej będzie oscylować w granicach kilkudziesięciu lub kilkuset złotych, a nie kilku tysięcy. Na takie prezenty przyjdzie jeszcze czas.
Jaki jeszcze prezent nie sprawdzi się na rocznicę związku? Chociaż wydaje się to być oczywiste, warto wspomnieć o tym, aby upominek dla chłopaka był rzeczą nową. Nie do pomyślenia może być wręczenie podarunku, który ma uszkodzone opakowanie lub widać, że nosi ślady użycia.
Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy np. chcesz poszerzyć kolekcję twojego wybranka, dajmy na to płyt winylowych, o jakiś unikatowy egzemplarz. W takich sytuacjach przedmiot może nosić już ślady użycia, jednak jest to w zupełności normalne. Pamiętaj, abyś w takiej sytuacji przeprosiła chłopaka, a podczas pakowania upominku zadbać o to, aby ten prezent był odpowiednio czysty: bez tłustych plam lub, o zgrozo, lepiących się elementów.
Pamiętaj także, aby dopasować niespodziankę na rocznicę związku do osobowości twojego chłopaka. Cichy domator źle się będzie czuł na mieście w miejscu pełnym ludzi, natomiast duszy towarzystwa humor zepsuje się wtedy, kiedy będzie musiał zostać w domu. Miej na uwadze to, że nawet najdroższa atrakcja lub upominek nie sprawdzą się u osoby, która najlepiej czuje się na kanapie przed telewizorem.
Zdjęcie: kuban-kuban/Envato Elements
Autor: Agnieszka Ragus