Data publikacji:

Niespodzianka dla faceta na urodziny. Jaką niespodziankę zrobić swojemu mężczyźnie?

Faceci, podobnie jak kobiety, lubią dostawać prezenty na urodziny. Warto jednak chociaż od czasu do czasu sprawić mężczyźnie urodzinową niespodziankę. Jaka niespodzianka dla faceta na urodziny może się sprawdzić? Jaką niespodziankę zrobić chłopakowi nie tylko na urodziny, ale również bez okazji? Na te i wiele innych pytań szukaj odpowiedzi w poniższym artykule. Już zawsze będziesz wiedziała, w jaki sposób możesz sprawić urodzinową niespodziankę swojemu facetowi!
niespodzinka dla faceta na urodziny

Co dla chłopaka na urodziny?

Pytanie „co kupić chłopakowi na urodziny?” może spędzić sen z powiek nawet paniom, które doskonale znają swoich partnerów i orientują się, co może mu się spodobać, a czego jednak lepiej unikać. Nie musisz się zatem dłużej zamartwiać – po prostu zapoznaj się z poniższym poradnikiem, dzięki któremu znajdziesz również inspiracje na niespodziankę dla narzeczonego, dla chłopaka na rocznicę czy po prostu dla faceta na walentynki, a nawet bez okazji.

Niespodzianka dla faceta na urodziny – czego unikać?

Zanim jednak przedstawimy zbiór prezentów niespodzianek dla chłopaka na urodziny, omówimy rzeczy, których lepiej nie wręczać facetowi z okazji jego święta.
Z pewnością powinnaś unikać rzeczy, które związane są z rzeczami, które nie pasują do jego typu charakteru i osobowości. Co to właściwie oznacza? Jeśli jest spokojnym i nieśmiałym domatorem, który gdyby mógł, to nie opuszczałby swojego miejsca zamieszkania, nie będzie zadowolony, gdy otrzyma np. karnet na basen lub ściankę wspinaczkową. Tego typu upominki niestety mogą się zmarnować. To samo, jeśli Twój facet prowadzi aktywny tryb życia i wszędzie go pełno. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie spodoba mu się książka, którą być może planowałaś mu kupić…
Paradoksalnie pewnie też lepiej by było, gdybyś wybierając niespodziankę dla faceta na urodziny, nie wzięła pod uwagę jego zainteresowań, jeśli ich dobrze nie znasz. Dlaczego? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zakupione przez Ciebie np. rękawiczki rowerowe to jego kolejna, np. jedenasta, para lub – co gorsza – nie trafisz z rozmiarem… Wybierając coś z obrębu jego hobby, upewnij się, że nie ma już rzeczy, którą chcesz mu kupić. Czasami tylko wystarczy kilka pomocniczych pytań skierowanych pod jego adresem, abyś dowiedziała się, czy czegoś właśnie nie potrzebuje.
Szczególnie na początku związku powinnaś także unikać środków do higieny osobistej, takich jak np. dezodoranty czy żele pod prysznic. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, dostając coś do kąpieli lub coś na przykry zapach potu mogą odebrać to jako sugestię, że niezbyt dbają o swoją higienę.
Zakup żeli pod prysznic lub dezodorantów prawdopodobnie jednak będzie inaczej odbierany przez faceta, z którym jesteś już długo w związku. Panowie często nie lubią kupować sobie takich rzeczy lub o tym zapominają, więc z wdzięcznością odbiorą fakt, że ich ukochana pomyślała o tym za nich.

Niespodzianka dla faceta na urodziny – jaka niespodzianka dla chłopaka będzie najlepsza?

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając niespodzianki dla chłopaka? Mężczyźni często lubią praktyczne niespodzianki, które mogliby wykorzystywać na co dzień zamiast postawić w kącie i za chwilę o nich zapomnieć. Większości facetom z pewnością spodoba się nowy zestaw kluczy lub śrubokrętów, scyzoryk z wieloma dodatkowymi funkcjami (np. nożyczkami i pilnikiem), portfel lub etui na wizytówki. Mężczyźni lubią otaczać się praktycznymi przedmiotami, dlatego jeśli nie wiesz, co wybrać, postaw na coś, co może mu się przydać na co dzień.
Dobrze sprawdzą się rzeczy związane z jego hobby, ale takie, które mogą dostarczyć mu dodatkowych emocji. Bilet na mecz piłkarski, bilet na koncert ulubionego zespołu lub pakiet startowy w biegu ulicznym to tylko niektóre z propozycji, które możesz wziąć pod uwagę, szukając niespodzianki dla chłopaka.

Romantyczna niespodzianka dla chłopaka

Panowie również lubią zmysłowe niespodzianki i czas spędzony wyłącznie ze swoją drugą połówką. Romantyczna kolacja przy świecach na pewno spodoba się nie tylko tobie, ale również twojemu chłopakowi! Romantyczna kolacja niespodzianka dla chłopaka nie musi odbyć się w domu. Nie musicie jeść takiej kolacji w domu ani nawet w ulubionej restauracji – w roli miejscówki równie dobrze sprawdzi się wasze ulubione miejsce lub takie, do którego od dawna planujecie się wybrać. Jedzenie możesz zamówić lub ugotować samodzielnie. Oby było smacznie – w końcu przez żołądek do serca. Nie zapomnij zadbać również o odpowiednią oprawę całego wydarzenia. Świeczki, nastrojowa muzyka i odpowiednie nakrycie stołu podoba się tak samo facetom, jak i kobietom.

Pudełko niespodzianka dla chłopaka

Pudełko niespodzianka to prezent, który szczególnie sprawdzi się dla faceta obchodzącego okrągłe urodziny, np. dwudzieste, trzydzieste lub czterdzieste. To okazja do zapełnienia takiej niewielkiej przestrzeni ogromem wspomnień i miłych słów.
Co zatem może się znajdować w takim pudełku niespodziance dla chłopaka? Może to być np. box z trzydziestoma zdjęciami z dzieciństwa i miłymi słowami na ich odwrocie. Nie musisz od razu niszczyć domowych albumów: zawsze możesz zeskanować potrzebne ci fotografie, a następnie wydrukować te skany i dopiero je podpisać. Dobrym pomysłem będzie również to, żebyś dorzuciła do całości życzenia napisane na karteczkach, a następnie zwinęła je w ruloniki i przewiązała wstążką. Jeśli natomiast masz trochę zdolności manualnych, spróbuj swoich sił z prostym origami. Efekt z pewnością zostanie przez twojego faceta zapamiętany na dłużej!
Zdjęcie: Envato Elements
Autor: Agnieszka Ragus