Data modyfikacji:

Upominek dla chłopaka - jaki upominek na Dzień Chłopaka wybrać?

Dzień Chłopaka to święto, które w Polsce obchodzone jest 30 września. Często mylone jest z Dniem Mężczyzny, ale to dwie różne uroczystości. Dzień Chłopaka obchodzony jest również w innych krajach, ale najczęściej w innym terminie. Święto, mimo że nie jest tak znane, jak Walentynki czy Dzień Kobiet, staje się coraz bardziej popularne, coraz więcej osób zaczyna celebrować ten wyjątkowy dzień. Najczęściej Dzień Chłopaka obchodzą dzieci, młodzież i młode pary. Świętują dzieci w przedszkolach i szkołach, dziewczynki obdarowują kolegów drobiazgami. Warto zadbać, aby święto upłynęło w wyjątkowej atmosferze. Przyda się upominek na Dzień Chłopaka, który wywoła radość i uśmiech na twarzy chłopaka, niezależnie od jego wieku.
upominek dla chłopaka

Upominek na Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka to jedno ze świąt, które obchodzą najmłodsze dzieci. W tym dniu to dziewczynki obdarowuje kolegów drobiazgami, przedszkolanki przygotowują słodki poczęstunek, często odbywają się wspólne zabawy. Chłopcy na pewno poczują się wyjątkowo, gdy otrzymają drobne prezenty.

Maluchy kochają zabawę, dlatego na pewno ucieszą się z zabawek, które uprzyjemnią im czas spędzony w domu czy przedszkolu. Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju gniotki, które obecnie można kupić w różnych kształtach i kolorach. Można wybrać wesołe zwierzątka do ściskania, gniotki ciasteczka, gniotki zombie, a nawet antystresowe gniotki w kształcie kontrolera do gry.

Zabawka nie jest droga, nie zużyje całego przedszkolnego budżetu, a na pewno zachwyci najmłodszych panów. Co ważne, gniotki nie tylko bawią, ale również pozwalają się uspokoić, ćwiczą zdolności manualne, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Aby żadne dziecko nie poczuło się zawiedzione, najlepiej wszystkim chłopcom kupić podobne zabawki, różniące się np. kolorem.

Innym upominkiem na Dzień Chłopaka w przedszkolu mogą być małe samochodziki samoloty i inne pojazdy. Maluchy na pewno będą zachwycone, szybko zaczną urządzać wyścigi, tworzyć tory, bawić się w mechaników. Obecnie dzieci szaleją za różnymi masami plastycznymi. Na upominek na Dzień Chłopaka świetnie nadaje się sprytna plastelina. Można wybrać wersję świecącą, fluorescencyjną, skaczącą itp.

Zabawka rozciąga się, można z niej formować różne kształty, rozrywać, rozbijać itp. Taka różnorodność sprawia, że nigdy się nie nudzi, zapewnia wiele godzin zabawy. Dobrym prezentem na każdą okazję jest książka. Dla przedszkolaków można kupić książeczkę o męskiej tematyce, np. o samochodach, piłce nożnej itp. Ważne są piękne ilustracje, które zachęcą do oglądania i nauki czytania. Do upominku można dorzucić balony lub słodycze, np. lizak w kształcie misia, który sprawi, że Dzień Chłopaka upłynie w przedszkolu w niezwykłej atmosferze.

Upominek dla chłopaka w szkole

Dla chłopców uczęszczających do szkoły upominek powinien być dopasowany do ich wieku. Z innego podarku ucieszą się siedmiolatkowie, a z innego uczniowie starszych klas. Chłopcy z młodszych klas będą zadowoleni z upominków, które zapewnią im zabawę i uatrakcyjnią pobyt w szkole.

Dobrym pomysłem jest śmieszny długopis, notes z ulubioną postacią z bajki czy temperówka o niebanalnym kształcie. Dzieci w tym wieku mają ulubionych bohaterów, dlatego na pewno ucieszą się z plastikowej figurki superbohatera, np. ze Star Wars. Starsi uczniowie będą zadowoleni, gdy koleżanki podarują im kubek z zabawnym nadrukiem, pendrive w śmiesznej obudowie, kolorowe skarpetki, które są hitem wśród nastolatków czy męski brelok.

Dobrym pomysłem będą również zabawne magnesy na lodówkę, śmieszne, grawerowane tabliczki czy jednakowe koszulki z nadrukiem. Warto postarać się, aby prezent był uniwersalny i sprawił radość wszystkim chłopcom z klasy. Można również pokusić się o własnoręcznie zrobiony prezent.

Dziewczyny z klasy mogą upiec kolegom ciasteczka, samodzielnie ozdobić ramki na zdjęcia czy zrobić modną, żelową świeczkę. Własnoręcznie można również spersonalizować kupiony drobiazg, np. koszulkę.

Dzięki temu każda będzie podobna, ale będzie miała coś indywidualnego. Prezenty DIY są niezwykle popularne, pozwalają wykazać się kreatywnością i pomysłowością.

Upominek na Dzień Chłopaka: jaki upominek na Dzień Chłopaka przygotować?

Dzień Chłopaka warto również świętować w domu. Ukochany na pewno poczuje się doceniony, a upominek na Dzień Chłopaka sprawi mu dużą frajdę. Wybór prezentów jest bardzo duży, dlatego warto zastanowić się, czym interesuje się bliska osoba, co sprawi radość chłopakowi. Może jest coś, co wpadło mu w oko lub wspominał, że o czymś marzy?

Jeżeli chłopak jest fanem sportu, warto kupić mu gadżet, który uatrakcyjni codzienny trening. Może to być bidon do roweru, krokomierz, opaska pozwalająca mierzyć sportowe osiągnięcia czy karnet na siłownie. Niemal każdy chłopak kocha elektroniczne gadżety, dlatego dobrym upominkiem będzie pendrive o wyjątkowym kształcie, bezprzewodowe słuchawki czy powerbank.

Taki prezent nie tylko ucieszy, ale będzie również funkcjonalny i nie wyląduje na dnie szuflady. Dla fana nauki, który pasjonuje się określoną dziedziną, przyda się ciekawa książka, która pozwoli rozwinąć zainteresowania. Niezawodnym prezentem, który zawsze się sprawdzi, są kosmetyki. Na Dzień Chłopaka można wybrać modne perfumy, zestaw do golenia czy krem do pielęgnacji cery, dopasowany do wieku obdarowanego. Dzień Chłopaka zbliża się wielkim krokami. Warto wcześniej pomyśleć o prezencie i zaskoczyć kolegę czy partnera czymś, co sprawie, że 30 września na długo pozostanie w pamięci.

Autorka: Dorota Koszutowska