Data publikacji:

Co kupić w Black Friday 2018? Promocje perfum i akcesoriów do pielęgnacji

Czarny Piątek to dzień, na który rokrocznie wyczekują wszyscy łowcy atrakcyjnych promocji. To czas, w którym upatrzone od dawna rzeczy możesz kupić w znacznie bardziej atrakcyjnych cenach. Nie musisz jednak skazywać się na dzikie tłumy w centrum handlowym – Black Friday 2018 można „świętować” również w sieci. Co warto kupić i gdzie szukać najlepszych promocji?

Black Friday to pomysł zza oceanu

Ogromne wyprzedaże poprzedzające okres świąteczny przybyły do Europy ze Stanów Zjednoczonych – Amerykanie od lat korzystają z dobrodziejstw, które niesie ze sobą Czarny Piątek – pierwszy piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia. Poza kolosalnymi obniżkami cen, wiele sklepów jest czynnych w dodatkowych godzinach, a nawet umożliwia klientom nocne zakupy. Szacuje się, że w ciągu tego jednego dnia, na zakupy wybiera się około 100 milionów Amerykanów!

Black Friday w Polsce „obchodzony” jest od stosunkowo niedawna: dopiero kilka lat temu ów zwyczaj pojawił się w polskich sklepach i jak nietrudno się domyślić – szybko zyskał ogromną popularność. To doskonała okazja na to, by kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, ale i na to, by w okazyjnej cenie skompletować bożonarodzeniowe prezenty.

Black Friday 2018 w internecie

Każdy, kto choć raz wybrał się do centrum handlowego w okresie wyprzedaży wie, że zakupy w tłumie ludzi nie należą do najprzyjemniejszych. Na szczęście, doskonałe okazje czekają na ciebie również w Internecie. Wraz z Ceneo.pl możesz odliczać czas do święta wszystkich łowców okazji, a następnie, kupić ulubione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czemu warto zrobić zakupy w Black Friday 2018 przez internet? Po pierwsze: nie stoisz w kolejkach i nie musisz walczyć o ostatnią sztukę produktu, który cię interesuje. Po drugie: ceny w internecie niemal zawsze okazują się bardziej korzystne, niż w sklepach stacjonarnych, które w cenie produktu zawierają wiele ukrytych kosztów. Zamiast decydować się na wielogodzinne zakupy, w wyczekiwany Czarny Piątek usiądź wygodnie przed komputerem i w kilka chwil kup to, co chodziło ci po głowie od dawna.

Co kupić w Black Friday? Zapachy i akcesoria

W trakcie wielkich wyprzedaży, na uwagę zasługują przede wszystkim perfumy: prawdziwe perełki możesz kupić kilkadziesiąt procent taniej. Jeśli więc od dawna wstrzymujesz się z zakupem wymarzonego zapachu, Black Friday jest doskonałą okazją, by nabyć go w świetnej cenie!

Jakie perfumy kupić w Black Friday?

Warto śledzić przede wszystkim ceny wszelkich nowości: świeże, tegoroczne flakoniki marek takich jak Chanel, Calvin Klein czy Hugo Boss z pewnością tego dnia zyskają niższe ceny. Nie oznacza to, że obniżce cen nie będą podlegały kultowe klasyki. Jeśli od dawna marzysz o własnym flakoniku Chanel N°5, czy dziewczęcych perfumach Chloe, Czarny Piątek to jedna z najlepszych okazji, by kupić je o wiele taniej. A co za tym idzie – nie poprzestać wyłącznie na jednej buteleczce.

Profesjonalna pielęgnacja

Black Friday 2018 to idealna pora na zakup sprzętów, które pomogą ci w codziennej dbałości o urodę. Pomyśl o zakupie nowego depilatora marki Braun. W tym czasie ceny podobnych sprzętów spadają na łeb, na szyję!
Black Friday 2018 już coraz bliżej! Wiesz już, co znajdzie się na twojej liście zakupów?

Autorka: Joanna Stanuch