Data publikacji:

Druga edycja konkursu ZESTAW MARZEŃ

Autor: Natalia

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Ceneo.pl wystartowało z drugą edycją konkursu „ZESTAW MARZEŃ”. Pokaż swój styl, stwórz zestaw i daj sobie szansę na wygraną. Zobacz, jak to zrobić.

Kobiety uwielbiają modę. Dlaczego więc nie pokazać swojego ulubionego zestawu i nie wziąć udziału w konkursie? Pamiętajcie, moda to zabawa – im bardziej kreatywna stylizacja, tym lepiej. W tym konkursie każda z nas może wcielić się w rolę stylistki. W konkursie wygrać możesz: aparat Fuji Instax Mini, 2 bony o wartości 100 zł do sklepu 9design.pl oraz 3 bony o wartości 50 zł do salonu Empik.

Zadanie konkursowe to czysta przyjemność – wystarczy, ze na grafice z podpiętymi produktami zaprezentujecie swój wymarzony zestaw - NIE MUSI TO BYĆ STYLIZACJA! Wejdź na stronę   i podziel się ze światem swoimi pragnieniami. Druga edycja konkursu „ZESTAW MARZEŃ” trwa do 29 lutego 2016 roku.

Serwis Ceneo.pl przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanek mody. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać lub stworzyć grafikę, wejść na stronie konkursowej), oznacz set tagiem „ZESTAWMARZEŃ”, kreatywnie opisz swoją pracę i zapisz. Gotowe!

Szczegółowe zasady i regulamin konkursu znajdziesz na stronie .

Pokaż swoje marzenia i wygrywaj!