Data publikacji:

Modowe prezenty na Dzień Dziadka

Autor: Kasia

Dzień Dziadka już za kilka dni! To doskonała okazja, aby spotkać się i porozmawiać. Zabierzmy dziadka do teatru, a wraz z życzeniami podarujmy drobny upominek.  Może to być prezent modowy, który będzie eleganckim dodatkiem do dziadkowej garderoby. Podpowiadamy, co można podarować.

Przedstawiamy modowe upominki, z których każdy dziadek będzie zadowolony.

Coś na zimę

Wciąż dni są mroźne, a za oknem pada śnieg. Prezent w postaci eleganckich, skórzanych rękawiczek lub stylowego szalika to z pewnością trafiony prezent. Wybierajmy produkty z naturalnych i wysokiej jakości tkanin, które są nie tylko trwałe, ale także pięknie się prezentują.

Stylowe dodatki

Eleganckich krawatów lub much nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli dziadek bardzo często zakłada koszule. Wybierzmy ciekawe, ale stonowane kolory i wzory tak, aby można było skomponować je z większością koszul lub marynarek.

Więcej krawatów i much znajdziesz TUTAJ.

Dla gentlemana

Dziadkowie wiedzą, jak powinien wyglądać elegancki mężczyzna. Z pewnością ucieszy się z dodatków, które nadają wyglądowi wyjątkowego stylu. Srebrne spinki do mankietów lub prosty zegarek to doskonałe upominki dla prawdziwego gentlemana.

Więcej propozycji prezentów na Dzień Dziadka znajdziesz TUTAJ.