Data publikacji:

Niebanalne, praktyczne i najmodniejsze propozycje prezentów na Dzień Chłopaka

Autor: Patrycja Bzdziuch

Nigdy nie dość symbolicznych prezentów - słodycze, kubki, książki, płyty, ramki ze zdjęciem... znacie to, prawda? Pomysły na podarunki z okazji Dnia Chłopaka z czasem się kończą, a efekt jest często banalny i przewidywalny.

Jeśli lubicie modę, postawcie na coś, z czego i Wy skorzystacie - modne koszulki i dodatki :)

Mucha i poszetka to zawsze trafiony prezent. Zwłaszcza, kiedy pasują nie tylko do siebie, ale i do właściciela. Zobaczcie tylko, jak pięknie prezentują się zestawy dla miłośnika rowerów, muzyki i ... chemii!

Mój Narzeczony uwielbia spinki, najbardziej te zabawne i kolorowe - dzięki nim jego koszule nie są aż tak oficjalne. Zerknijcie na te poniżej i dajcie znać, które najbardziej pasują Waszym Supermanom, Batmanom i...trenerom Pokemonów?

No cóż, jest i  coś bardziej stonowanego - uwielbiane przez indywidualistów i hipsterów, a także odważnych, ekstrawaganckich elegantów (jedno drugiego nie wyklucza!):

Jeśli Wasi duzi chłopcy nie przepadają za wyszukanymi dodatkami, sprawcie im coś, co jest praktyczne, ale niebanalne. Treść z całą pewnością przeważa tu nad formą:

Dobre geny, t-shirt, 99,90 zł

Co Wy na to? Mam nadzieję, że uratowałam Was przed prezentową klęską, a i zainspirowałam na świąteczne obdarowywanie, które już tuż, tuż :)