Data publikacji:

Peleryny i pelerynki, niebanalne okrycia na chłodniejsze dni

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Zima w pełni, temperatury schodzą poniżej zera. Na dworze śnieg przykrył wszystko, mamy prawdziwie alpejskie klimaty za oknem.

Wiele pań nie jest rada z takiej pogody, zimowe grube swetry i puchowe kurtki upodabniają nas do bałwanów, a tropiki w centrach handlowych powodują, że szybko grzejemy się w swoich ubraniach na cebulkę.

Rozwiązaniem problemu nie najpiękniejszej odzieży mroźnych miesięcy, może być hit tego sezonu – peleryny i pelerynki.

Oryginalne okrycia mogą być interesującą alternatywą, dla wszystkich znanych nam ubrań na chłodniejsze dni. Najlepiej wyglądają z sukienką i eleganckimi butami na obcasie. Takie zestawienie pozwoli nam wyglądać szykownie i stylowo także w zimie. W przypadku lżejszych ubrań pod spodem, zalecamy ubrać dłuższe rękawiczki dla podtrzymania ciepłej temperatury.

Kaptur ochroni cię przed największym śniegiem

Kaptur obszyty futrem przy pelerynie jest bardzo praktyczny, osłoni twoją głowę i sprawi, że będzie ci cieplej. W polskich sklepach pojawiło się wiele propozycji takich zestawów.

Peleryny są niebanalnym rozwiązaniem na chłodniejsze. Przypadną do gustu wszystkim kobietą, które nie chcą rezygnować z dobrego stylu na zimę.

link="file"]