Data publikacji:

Przyjaciel kobiety: bielizna wyszczuplająca

Autor: Paulina

Bielizna wyszczuplająca to chyba jedna z największych tajemnic kobiet. I tak powinno pozostać, bo potrafi ona wprowadzić niewiarygodną różnicę w wyglądzie naszej sylwetki. Sprawdźmy zatem, w co warto wyposażyć swoją szafę.

Wystający brzuszek czy obwisłe pośladki to nie taki problem, jak mogłoby się Ci wydawać. Wystarczy odrobina wiedzy na temat bielizny wyszczuplającej, by poprawić swój wygląd w dosłownie kilka sekund.

Przedstawiamy bieliznę wyszczuplająca, która podniesie pośladki, pomoże ukryć wystający brzuszek lub skoryguje szerokie biodra i uda.

Na podniesienie pośladków

Modelujące bermudy lub bokserki pozwolą nam zapomnieć o problemie obwisłych pośladków. Doskonale podnoszą je i wyszczuplają zarazem. Jeśli jednak naszą głowę zaprząta niezbyt wydatna pupa, możemy pokusić się o zakup majtek z efektem push up. Ich sekret tkwi w specjalnie wyprofilowanej, lekkiej piance, która w szybki sposób „uwydatnia” kobiece kształty. Dzięki nim w każdym ubraniu możemy wyglądać ponętnie i kusząco.

Na szerokie biodra i uda

Bezszwowa tuba w kilka sekund przywróci naszemu ciału dyscyplinę – wymodeluje pośladki, wyszczupli talię i brzuch oraz zwęzi zbyt szerokie uda. Jeśli obcisła sukienka to tylko na tubę. W przypadku szerokich bioder i ud sprawdzą się także bermudy. Dostępne są zarówno w wersji z wysoka talią, jak i tradycyjną - niższą.

Na smukłą talię i wystający brzuszek

Do wysmuklenia talii niezbędne nam będą wszelkiego rodzaju gorsety. I nie mamy tu na myśli tych tak obcisłych, że wręcz uniemożliwiających oddychanie. Dzisiejsze gorsety są o wiele wygodniejsze. Jednak to, co potrafią zrobić z naszą talią, jest wciąż niewiarygodne. W sklepach dostaniemy zarówno tradycyjne gorsety, korygujące body, utrzymujące ciało w ryzach obcisłe koszulki, jak i modelujące figi z wysoką talią. Możesz zapomnieć o wałeczkach, wystającym brzuszku i braku wcięcia - nawet najbardziej obcisła bluzka nie odsłoni naszych słabości.

Więcej ofert bielizny modelującej znajdziesz TUTAJ.