Data publikacji:

Stwórz Zestaw marzeń i WYGRAJ! [KONKURS]

Autor: Paulina

Znasz się na modzie jak nikt inny? Chcesz sprawdzić się w roli stylistki? To szansa dla Ciebie! Weź udział w konkursie "Zestaw marzeń" i wygraj! Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody! Kliknij po więcej szczegółów!

Marzenia są większe i mniejsze, ale każde jest ważne i tylko czeka, aż je urzeczywistnisz. Dziś, wspólnie z organizatorem konkursu "Zestaw marzeń", serwisem Ceneo.pl, zachęcamy Was do realizowania swoich modowych pragnień. Zapraszamy Was do wzięcia udziału! Na uczestników czeka fantastyczna zabawa oraz rewelacyjne nagrody - aparat Fuji Instax Mini 8, bony na zakupy w Zalando i Empiku!

W pierwszej edycji konkursu macie za zadanie odtworzyć stylizację swoich marzeń. Widziałyście zdjęcie ciekawego outfitu, a może chcecie pokazać światu swoją autorską stylizację? Wejdźcie na stronę i weźcie udział! Konkurs trwa od 22 stycznia do 5 lutego 2016 roku!

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Wejść na stronę zapoznać się z regulaminem i instrukcją tworzenia zestawów.

2. Wybrać zdjęcie swojej wymarzonej stylizacji.

3. Wejść na stronę i odszukać produkty, które pozwolą odtworzyć look ze zdjęcia. Dobierzcie pasujące buty, płaszcze, biżuterię, bluzki itp.

4. Przygotować grafikę składającą się ze zdjęcia stylizacji oraz fotek wybranych ubrań.

5. Zgodnie z instrukcją tworzenia zestawów, dostępną na stronie www.zestawmarzen.ceneo.pl złożyć zestaw marzeń, opisać go w kreatywny sposób i oznaczyć tagiem KONKURS.

5. Wygrywają najlepiej skompletowane i opisane stylizacje!

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz małoletnie, które ukończyły 13 lat i uzyskały zgodę opiekuna.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie .

Nie zwlekajcie! 

Przeczytaj także o trendzie na tworzenie zestawów z podpiętych produktów! Kliknij TUTAJ.