Data publikacji:

STYLOWY PREZENT NA DZIEŃ OJCA

Autor: Sebastian Rogalski

23 czerwca przypada dzień ojca! Warto już teraz zastanowić się nad idealnym upominkiem i nie odkładać tej czynności na ostatnią chwilę. Kto jak kto, ale tak szczególna osoba jak twój tata zasługuje na podarunek najwyższej próby!

Stylowy zegarek

Typowo męskim prezentem będzie np. zegarek. Twój tato zapewne dysponuje co najmniej jednym czasomierzem, ale niewielu panów zdaje sobie sprawę z tego, że zegarków warto mieć kilka – na różne okazje. Najbardziej uniwersalny będzie ciężki, „nurkowy” model na bransolecie, ale nie jest to oczywiście jedyny wybór. Równie wytrzymały będzie zegarek na parcianym pasku, który na pewno spodoba się ze względu na wywoływanie skojarzeń z aktywnym trybem życia. Najbardziej elegancki będzie zaś model ze skórzanym paskiem. Pamiętaj tylko, żeby przypomnieć tacie o prawie łączenia skór: wszystkie jej kolory w pojedynczej kreacji muszą być jednakowe.

Stylowe perfumy

Perfumy to wciąż dość nietypowy prezent na dzień ojca. Nie ma się jednak czego bać, bowiem taki prezent mężczyźnie powinna podarować tylko kobieta – a przecież jesteś najważniejszą damą w jego życiu! Jaki zapach wybierzesz? To zależy od indywidualnych preferencji. W Krainie Stylu uważamy jednak, że perfumy dla taty powinny charakteryzować się zdecydowaną, męską nutą, dlatego najlepsze będą te zapachy, które w swojej recepturze zawierają m. in. piżmo, cedr i anyż. Ważne jest też, by pamiętać o rozróżnieniu pomiędzy „wodą toaletową” (która zawiera w sobie mniej perfumowej esencji i utrzymuje się przez krótszy czas) a „wodą perfumowaną” (która to jest „prawdziwymi” perfumami).

Stylowy gadżet