Data publikacji:

Kompendium wiedzy o dobrym wyglądzie - 10 najlepszych poradników modowych i urodowych

Autor: Paulina

Wyczucie stylu to jedno, a pogłębianie swojej modowej i urodowej świadomości to drugie. Jak wyglądać dobrze - tego można się nauczyć! Również z książek. Podpowiadamy, po jakie poradniki warto sięgnąć.

Garance Dore, to słynna francuska blogerka i ilustratorka. W swojej książce Love, Style, Live przekonuje, że własny styl sprowadza się do odpowiedzi na pytanie: “co sprawia, że człowiek czuje się piękny?”. Autorka dzieli się z czytelnikami własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi mody, ale także sensu życia.

Twój modowy notatnik Adama Gutkowskiego, pierwszego polskiego stylisty, pokazuje, że mody można się nauczyć. Jeśli często masz wątpliwości, czy dobrze wyglądasz i nie wiesz jak dobierać ubrania - ta książka jest dla Ciebie. Autor stawia tezę, że moda pomaga żyć piękniej. Zgodzisz się z tym

Fleur de Force, słynna youtuberka, w swojej książce Jak być glam - przewodnik po szczęściu i urodzie radzi, jak dobrze wyglądać i żyć w zgodzie ze sobą. To nie tylko zestaw porad urodowych, ale także lifestylowych przykazań. Fleur w ciekawy sposób opowiada o tworzeniu szczęśliwych związków oraz poszukiwaniach własnego stylu.

Jeśli wciąż nie możesz odkryć własnego stylu, koniecznie sięgnij po Małą czarną księgę stylu Niny Garcia. Ten poradnik zainspiruje Cię do wymiany szafy. Autorka skupia się przede wszystkim na prawidłowym zestawianiu odzieży. W książce znajdują się rady od słynnych projektantów: Ralpha Laurena, Michaela Korsa czy Donatelli Versace.

Jak wybrać idealny podkład, zrobić perfekcyjną kreskę i w jaki sposób konturować twarz - na te pytania odpowie Ewa z jednego z naszych ulubionych kanałów Red Lipsitic Monster. Najsłynniejsza makijażowa youtuberka w Polsce doradza, jak wyglądać pięknie na co dzień oraz podczas imprez. Książka Ewy to jej filmiki w pigułce! Nawet w dobie internetu warto mieć taki poradnik pod ręką.


Chciałabyś dołączyć jedną z tych książek do swojej prywatnej biblioteczki? A może po prostu masz apetyt na dobrą lekturę? Teraz masz ku temu najlepszą okazję! Świętuj z Ceneo.pl Światowy Dzień Książki i skorzystaj z Dnia Darmowej Wysyłki Książek! 23 kwietnia zamów książki na Ceneo.pl i nie płać za przesyłkę. Księgarnie i książkowe oferty biorące udział w akcji będą oznaczone specjalnym znakiem.

Listę Księgarni oraz szczegóły Dnia Darmowej Dostawy Książki znajdziesz na stronie: . Zaspokój głód literatury i oddaj się czytelniczej uczcie!