Data publikacji:

Trendy 2016: pora na glamcore

Autor: Paulina

Koniec z nudą, przyszedł czas na wszystko, co efektowne. Odłóż do szafy ubrania minimalistyczne i praktyczne. W nadchodzącym sezonie kolor, wzór oraz widowiskowe zestawy opanują ulice. Zobacz, jak się przygotować.

Jeśli lubisz prostotę w modzie, to mamy dla Ciebie złą wiadomość. Przyszły sezon będzie pełen elektryzujących barw, niecodziennych połączeń i rozwiązań, których głównym zadaniem nie jest funkcjonalność. Wybrałyśmy dla Was najbardziej inspirujące stylizacje.

Błyszczące i widoczne

Źródło: style.com, elle.pl, elle.pl

W nadchodzącym sezonie kolorystyka będzie rozmaita, postaw na intensywne odcienie oraz ich nietypowe połączenia. Mat poszedł w zapomnienie, teraz czas na glamour i połyskujące materiały. Masz się wyróżniać! Koniec z szarymi myszkami. Radzimy, aby wybierać ‘żywe’ odcienie, ponieważ to one są na topie.

Poplątane-zaplątane

fashionblender.com.au, whowhatwear.com; whowhatwear.com

Nie tylko kolory zostaną hitem przyszłego roku. Ich połączenie z iskrzącymi się wzorami i dominującymi motywami stanowi esencję looku glamcore. Blogerki modowe radzą, żeby nie bać się łączyć stylów z różnych epok. Zestaw złożony z ubrań nawiązujących do lat 80. I 90. będzie prezentował się świetnie. Odważne fashionistki mogą przeplatać nawet bardziej odległe od siebie w czasie trendy. Sukienki, spodnie, tuniki, koszulki – wszystkie chwyty dozwolone.

Dużo dowolności

Źródło: whowhatwear.com

Dopóki przestrzegasz dwóch powyższych zasad, dopóty jesteś en vogue. Właśnie w tym sezonie możesz puścić wodze fantazji i eksperymentować z połączeniami, które do tej pory uważałaś za zbyt odważne. Nie bój się, projektanci są po Twojej stronie. Saint Laurent, Roberto Cavalli oraz Balmain stawiają na glamcore, odważ się i Ty.

Duży wybór wzorzystych sukienek znajdziesz TUTAJ.