Data modyfikacji:

Trendy: subtelne naszyjniki

Autor: Bogusia

Skromne naszyjniki, czyli inaczej celebrytki

Skromność przede wszystkim. Naszyjniki w nowoczesnym wydaniu uwodzą delikatnością wykonania. Są niepretensjonalne i zarazem szalenie stylowe. Ledwo widoczny geometryczny wzór, cieniutki łańcuszek czy mała perełka na szyi - ten sezon należy do subtelnej biżuterii.

Duże, okazałe wisiorki czas schować w szkatułce. Teraz na topie są jak najdelikatniejsze naszyjniki. Srebrne czy złote - nieważne. Liczy się to, żeby skromnie prezentowały się na naszych szyjach i uroczo zdobiły dekolty. Zapowiada się biżuteryjny hit wśród innych jesiennych trendów.

Źródło: bloglovin.com, etsy.com, solesociety.hellosociety.co

Jak nosić delikatne naszyjniki?

Subtelne naszyjniki podbijają serca nie tylko jubilerów. Bez trudu i większych oporów przekonałyśmy się do ich prostoty. Można nosić je zarówno do delikatnych zwiewnych bluzek, gładkich sukienek, jak i ciepłych kardiganów. Modnym trikiem będzie zakup naszyjników na podwójnym lub potrójnym łańcuszku. Jeśli decydujemy się na zawieszkę, wybierzmy kółeczko, urocze serduszko, małą gwiazdkę lub zwiewne piórko.

Delikatna biżuteria jest kobieca i zarazem elegancka. Zakładając tak skromny naszyjnik, pamiętajmy, aby nie przesadzić z innymi rodzajami biżuterii lub dodatkami. Kolczyki również powinny być subtelne, podobnie jak bransolety. Wtedy nie zepsujemy efektu.

Więcej modnej biżuterii dla kobiet znajdziecie TUTAJ.