Data modyfikacji:

Kostiumy kąpielowe z nogawkami

Kostium pływacki z nogawkami wyszczupla szerokie biodra. Polecany dla kobiet o sylwetce gruszki, pięknie maskuje masywne dolne partie ciała, a odpowiednio dopasowany w talii, podkreśla atuty wąskiej sylwetki tu, gdzie kobieta chce mieć najmniej w obwodzie. Kostiumy kąpielowe z nogawkami sprawdzą się u kobiet o sylwetce w kształcie litery „A” oraz dla figury kobiecej jabłko. Zobacz, jakie zalety mają kostiumy kąpielowe jednoczęściowe z nogawkami i wybierz odpowiedni dla siebie.
Kostiumy kąpielowe z nogawkami

Strój jednoczęściowy z nogawkami nadaje sylwetce odpowiednie proporcje Nisko podkrojone nogawki pięknie opływają kobiece biodra. Optycznie zwężają tę część ciała. Z tego powodu stroje kąpielowe jednoczęściowe z nogawkami są najczęściej wybierane właśnie przez panie, które pragną skutecznie zamaskować masywne uda, biodra i pupę. Stój, który przykrywa te newralgiczne miejsca (w przeciwieństwie do modeli o wysokim pokroju nogawek), skutecznie odwraca uwagę obserwatorów (oraz użytkowniczki stroju) od nadmiernych krągłości.

To niezbędny zabieg, gdy chodzi ci o wizualne zrównoważenie cięższego dołu u kobiety gruszki. Najlepszy efekt uzyskasz w kostiumie jednoczęściowym z nogawkami, w którym górna część ma inny kolor niż dolna i/lub posiada jakiś dekoracyjny dekolt. Wybierz prosty (ale nie nudny) strój kąpielowy jednoczęściowy dla kobiety, która mimo kilku nadprogramowych kilogramów chce aktywnie spędzać czas nad wodą i nie wstydzić się swojego ciała, a pięknie ja zaprezentować.

Kostium jednoczęściowy z nogawkami reguluje proporcje ciała

Jak to się dzieje, że strój kąpielowy jednoczęściowy z nogawkami przywraca proporcje sylwetce „A”? Skutecznie maskuje nadmiar kilogramów poprzez osłonięcie partii ciała, które kobieta chce ukryć: pupa, biodra, uda. Znakomity efekt osiągniesz, gdy wybierzesz długie nogawki w stroju basenowym lub przedłużone nogawki w kostiumie plażowym.

Strój kąpielowy z nogawkami damski świetnie sprawdzi się też u kobiet, które mają bardzo długie nogi i zbyt krótki tułów. „Spodenki” wyregulują zaburzone proporcje ciała.

Kostiumy kąpielowe z nogawkami idealne dla figur – jabłka, kolumny, klepsydry i rożka

Dlaczego strój kąpielowy z nogawkami jest idealny dla kobiety jabłka? Ponieważ bezpiecznie otula sylwetkę, która nie ma wcięcia w talii. Kieruje zaś uwagę na zazwyczaj szczupłe nogi. Podobnie dzieje się w przypadku figury kolumny (sylwetka typu „I”), gdzie brakuje kobiecej talii, oraz przy sylwetce typu rożek (litera „V”), przy której ramiona są bardziej rozbudowane niż biodra. Sylwetka klepsydra (litera „X”) też będzie świetnie wyglądać w przy kostiumie kąpielowym z nogawkami. Tu możesz wybrać też opcję dwuczęściową – czyli stanik i spodenki.

Jeśli myślisz, że kostium kąpielowy jednoczęściowy z nogawkami musi być nudny, to przejrzyj propozycje, które są dostępne na rynku. Od kilku lat strój kąpielowy nie jest tylko kostiumem do pływania. To odzież plażowa, element stroju letniego. Jeśli dobierzesz strój kąpielowy zgodny z twoją sylwetką, postawisz na atrakcyjne wzory i kolory oraz wygodny krój, to bądź pewna, że poczujesz się komfortowo na plaży, na basenie i w strefie relaksu spa. Zestaw strój z modnymi okularami przeciwsłonecznymi oraz kapeluszem. Osiągniesz efekt, który zaskoczy ciebie, twojego partnera i obserwatorów. Kostiumy kąpielowe z nogawkami dla kobiet zdobywają coraz większą popularność, dają kobietom pewność siebie i dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Zdjęcie: microgen/Envato Elements
Autor: Ewa Doniec