Data publikacji:

Stylowa pomadka - przegląd

Autor: Renata Zielezinska

Byłam ostatnio w kilku drogeriach, ponieważ rozpoczął się czas wiosennych wyprzedaży. Przeglądałam pomadki i znalazłam kilka naprawdę wyjątkowych, które zachwycają nie tylko swoimi kolorami czy jakością, ale także opakowaniami.

Wybrałam 5 stylowych szminek, które najbardziej cieszą moje oko. Gustowne, ekskluzywne, luksusowe opakowania sprawiają, że pomadki te stanowią doskonały gadżet i ozdobę toaletki.

Szminka Tom Ford Lips Lip Color Shine 05 Bare nie tylko nawilża, pielęgnuje, nadaje wyrazisty kolor i połysk. W jej recepturze ukryto ekstrakt z ziaren soi, olej z kwiatu rumianku oraz brazylijskie masło murumuru.

Natomiast pomadka Yves Saint Laurent glossy Stain Lipstick 105 Corail Hold Up to trwały lakier to ust w postaci płynnej pomadki. Łączy w sobie blask błyszczyka i intensywny kolor. Podkreśla usta, dekorując je kolorem oraz pozostawia je wyjątkowo gładkie i wyrafinowane.

Ekskluzywna szminka Yves Saint Laurent (722062) charakteryzuje się kremową konsystencją, która zapewnia ustom pielęgnację.

Matowa szminka Elite Matt Lipstick 103 Soft Shell marki Vipera o delikatnej konsystencji pokrywa usta głębokim kolorem, nadając im trwałe i pudrowe wykończenie.

Szminka Gucci 240 Bitter Grape to luksus dla ust o wysokim nasyceniu, który wypełni wargi intensywnym kolorem.

1. Yves Saint Laurent glossy Stain Lipstick Pomadka 105 Corail Hold Up 6 ml

2. Vipera Elite Matt Lipstick matowa pomadka do ust 103 Soft Shell

4. Gucci Lip Szminka 240 Bitter Grape 3,5G

5. Yves Saint Laurent pomadka 4 G (722062)